• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man neergeschoten op dorpsvergadering

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 augustus 2021 16:23 - Geüpdatet op 24 augustus 2021 11:35
in Nieuws
jachtgeweer 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Wilfred W. is op 8 augustus door leden van de Recherche van regio Oost in het dorp Mora Kondre in Marowijne, Suriname, opgespoord en aangehouden.

Het slachtoffer Freddy D. deed op 6 augustus aangifte ter zake poging moord, poging doodslag en zware mishandeling tegen Wilfred bij de Recherche van regio Oost.

Uit het voorlopige onderzoek kwam naar voren dat er op 6 augustus een dorpsvergadering zou plaatsvinden. Daarbij bespraken de dorpelingen over een geval, dat lang terug had plaats gevonden tussen Wilfred en Freddy.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: 28-jarige man steekt slapende verloofde in brand omdat ze vroeg met haar te trouwen

Op een bepaald moment hoorde Wilfred hoe de aangever Freddy over het geval sprak. Dit viel niet in goede aarde bij hem, waardoor hij naar huis ging en zich bewapende met een jachtgeweer. Hiermee schoot Wilfred gericht op Freddy, die ter hoogte van zijn heup een schotverwonding opliep.

Na de daad maakte de schutter zich uit de voeten.

Het slachtoffer werd door omstanders naar het politiebureau Richelieu gebracht voor het doen van aangifte. Hierna werd de gewonde man per eigen gelegenheid voor medische behandeling overgebracht naar Frans- Guyana.

De rechercheurs werkten de informatie uit en de verdachte meldde zich op 8 augustus zonder het jachtgeweer aan op voormeld politiebureau. Het wapen is nog niet achterhaald door de rechercheurs.

De schutter is door de politie achter slot en grendel geplaatst.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

korps politie suriname kps viribux audax agent
Suriname

Politie onderschept bijna 28 kilo cocaïne bij controlepost Stolkertsijver

surinaams paspoort
Lifestyle

Surinamers kunnen visumvrij reizen naar een van de rijkste landen ter wereld

gat powisstraat
Suriname

Tijdelijke reparatie Powisiestraat houdt geen stand na regenval

NV havenbeheer
Suriname

Suriname blijft volgens Nederlandse analist gevangen in groeiende importverslaving

beschuit met muisjes
Lifestyle

Discussie over muisjes bij geboorte baby’s in Suriname en Nederland

ADEK anton de kom universiteit
Nieuws

Onderwijs en toetsing hervat na spoed-ALV wetenschappelijk personeel Adek

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws