• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man neergeschoten op dorpsvergadering

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 augustus 2021 16:23 - Geüpdatet op 24 augustus 2021 11:35
in Nieuws
jachtgeweer 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Wilfred W. is op 8 augustus door leden van de Recherche van regio Oost in het dorp Mora Kondre in Marowijne, Suriname, opgespoord en aangehouden.

Het slachtoffer Freddy D. deed op 6 augustus aangifte ter zake poging moord, poging doodslag en zware mishandeling tegen Wilfred bij de Recherche van regio Oost.

Uit het voorlopige onderzoek kwam naar voren dat er op 6 augustus een dorpsvergadering zou plaatsvinden. Daarbij bespraken de dorpelingen over een geval, dat lang terug had plaats gevonden tussen Wilfred en Freddy.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: 28-jarige man steekt slapende verloofde in brand omdat ze vroeg met haar te trouwen

Op een bepaald moment hoorde Wilfred hoe de aangever Freddy over het geval sprak. Dit viel niet in goede aarde bij hem, waardoor hij naar huis ging en zich bewapende met een jachtgeweer. Hiermee schoot Wilfred gericht op Freddy, die ter hoogte van zijn heup een schotverwonding opliep.

Na de daad maakte de schutter zich uit de voeten.

Het slachtoffer werd door omstanders naar het politiebureau Richelieu gebracht voor het doen van aangifte. Hierna werd de gewonde man per eigen gelegenheid voor medische behandeling overgebracht naar Frans- Guyana.

De rechercheurs werkten de informatie uit en de verdachte meldde zich op 8 augustus zonder het jachtgeweer aan op voormeld politiebureau. Het wapen is nog niet achterhaald door de rechercheurs.

De schutter is door de politie achter slot en grendel geplaatst.

Mis dit niet:

Nationaal Archief brengt Surinaamse geschiedenis tot leven met docuserie ‘10 voor 50’

Vuilophaal Para onder druk door maandenlange betalingsachterstand

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

‘10 voor 50’ als brug naar het verleden.
Suriname

Nationaal Archief brengt Surinaamse geschiedenis tot leven met docuserie ‘10 voor 50’

Ondernemer wacht al acht maanden op betaling.
Suriname

Vuilophaal Para onder druk door maandenlange betalingsachterstand

Illustratiefoto.
Suriname

Slachtoffer bewusteloos geslagen met stuk eindhout in Moengo

‘Kon Mit’ KC brengt korpschef naar inheems dorp in Para.
Suriname

Korpschef Pinas bespreekt leefbaarheidsproblemen met bewoners van Bernarddorp

Minister Adelien Wijnerman ontvangt Joseph Fisher van de British High Commission tijdens een beleefdheidsbezoek in De Nationale Assemblée. Foto: CDS
Suriname

Suriname en Verenigd Koninkrijk bespreken verdere samenwerking

Mentale gezondheid jongeren centraal tijdens bijeenkomst PCS en districtsbestuur
Suriname

PCS wil lokaal team oprichten voor mentale gezondheid in Marowijne

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws