• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bromfietser overlijdt na aanrijding in ziekenhuis

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 augustus 2021 19:22
in Nieuws
kaarsen2 creme

GFC NIEUWSREDACTIE- De 55-jarige bromfietser Sieuwdjagat Sital, die zaterdagavond betrokken was bij een aanrijding met een andere bromfietser aan de Martin Luther Kingweg ter hoogte van Wanda Supermarkt, is in het ziekenhuis overleden.

De politie van Livorno die na de aanrijding de locatie aandeed trof Sieuwjagat in bewusteloze toestand met zware verwondingen op het wegdek aan.

De andere bromfietser en zijn duorijder klaagden van pijn over hun hele lichaam, meldt het Korps Politie Suriname.

Onderzoek wees uit dat de bromfietser I.P(33) met zijn duo rijdster F.T.(15) reed over het bromfietspad komende vanuit de richting van Houttuin en gaande in de richting van Latour. De andere bromfietser Sieuwjagat reed in tegengestelde richting.

Ter hoogte van Wanda Supermarkt reed het latere slachtoffer door tot nog toe onbekende reden op de rijhelft van zijn tegenligger met als gevolg de aanrijding.

Per ontboden ambulance werden de drie gewonden afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.

Na medische behandeling zijn de bromfietser I.P en zijn duo rijdster F.T. heengezonden, terwijl Sieuwdjagat in kritieke toestand in het ziekenhuis werd opgenomen.

In de vroege ochtend van 15 augustus kwam hij in de ziekeninrichting te overlijden.

Het onderzoek van deze aanrijding is overgedragen aan de Verkeersunit van Regio Paramaribo

ShareTweetSendSend

Meer berichten

eag airport 1
Suriname

EAG International Airport groeit uit tot strategische toegangspoort voor Suriname

brunswijk en chan
Suriname

Kritiek op beleid 2021–2025: “Lasten lagen bij het volk”

notch speler
Sport

NV Notch geeft update over speler Farrento Prika en stelt veiligheidsstandpunt scherp

rijst
Suriname

VSB pleit voor optimalisatie ondernemingsklimaat en arbeidsmarktprocessen

Afreximbank
Suriname

Afreximbank biedt directe financiering aan Surinaamse bedrijven voor olie- en gassector

NV havenbeheer
Suriname

Suriname start implementatie digitaal havensysteem

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws