• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nationaal Leger transporteert meubilair voor scholen Brokopondo

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
5 augustus 2021 19:35
in Nieuws
meubilair NL nationaal leger

GFC NIEUWSREDACTIE- Het ministerie van Defensie heeft meubilair voor twee scholen naar Brokopondo in het Surinaamse binnenland gestuurd.

Het gaat om een kosteloze ondersteuning van het Bureau Civiel Militaire Relaties (Cimir) in samenwerking met het commissariaat van Brokopondo.

Vanuit Paramaribo werd het schoolmeubilair door militairen ingeladen en getransporteerd naar Afobaka. Daar zijn de spullen in boten geladen en verder vervoerd naar de OS Lebi Doti en dependance Baku in het bestuursressort Sarakreek.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Hoe LED lampen ervoor kunnen zorgen dat je dik wordt

Het meubilair is afkomstig van een donatie aan het commissariaat.

De afdeling Cimir, vallende onder de G5 van het NL, probeert zo de civiel militaire relatie uit te zetten en het leger zichtbaarder te maken in alle delen van Suriname waar behoefte is aan de nodige ondersteuning.

Bekijk ook:

Tijdelijke afsluiting Van ’t Hogerhuysstraat tussen Lienenweg en Molenpad vanaf 28 juni

Raghoenandan: investeer in leerkrachten en de toekomst van Suriname

Met civiel-militaire relaties wil het ministerie van Defensie ondersteuning bieden aan, een partner zijn in het sociaal programma van de regering evenals aan rechtspersonen en maatschappelijke organisaties.

Dit is ook een van de beleidsgebieden opgenomen in het Beleidsplan 2021-2026 dat in mei van dit jaar door minister Krishna Mathoera is gepresenteerd.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Van 't Hogerhyusstraat
Suriname

Tijdelijke afsluiting Van ’t Hogerhuysstraat tussen Lienenweg en Molenpad vanaf 28 juni

Oproep tot salarisverhoging en betere ondersteuning in onderwijs.
Suriname

Raghoenandan: investeer in leerkrachten en de toekomst van Suriname

Jose Tojo inspireert nieuwe generatie met Mato-theater en vertelkunst
Nieuws

Theatervoorstelling PEE brengt boodschap van vrijheid, cultuur en verbondenheid

Suriname moet zich bewijzen op uitvoering en investeringszekerheid, zegt Petronas
Suriname

Petronas: Suriname wordt beoordeeld op uitvoeringskracht en investeringszekerheid in offshore sector

De politie van Nieuw-Nickerie heeft een verdachte aangehouden die wordt gelinkt aan drie strafzaken, waaronder bedreiging en woninginbraak.
Suriname

Man(34) aangehouden voor diefstal, woninginbraak en bedreiging in Nickerie

Nieuw platform moet olie- en gasinkomsten vertalen naar duurzame ontwikkeling
Suriname

Nationaal Ontwikkelingsplatform moet koers uitzetten voor Suriname tot 2050

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws