• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Traject herwaardering functies bij OW ingezet

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
8 juli 2021 06:37
in Nieuws
NURMOHAMED

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW) laat optekenen dat de werkgroep Personele Hervormingen van zijn ministerie momenteel bezig is met het inzetten van een traject betreffende het herwaarderen van functies op verschillende afdelingen.

Er bestond ook enorme ontevredenheid binnen de afdelingen en OW-medewerkers, vandaar dat er wordt getracht om de gelijkstelling terug te brengen. Deze zaken zullen individueel worden bekeken zegt de OW-minister.

De werkgroep is nu in een fase beland, waarbij nieuwe functies omschreven moeten worden op de nieuwe afdelingen die zijn ontstaan.

Deze werkgroep zal ook werken aan het verschil in het salaris tussen de verschillende hoofden. De verschillen zullen gelijkgesteld moeten worden.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Muis knabbelt aan oog slapende vrouw

Functies waarvoor men niet graag solliciteert, onder andere medewerkers van vuilophaal, wachters, sluizen en gemalen zouden volgens minister Nurmohamed aantrekkelijker gemaakt moeten worden, zodat afdelingen effectiever kunnen functioneren.

Bekijk ook:

President Simons benadrukt belang van samenwerking met Verenigde Staten

Negentien zware pompen nog niet direct inzetbaar, OW werkt aan structurele oplossing waterbeheer

De bewindsman is van mening de toelages af te schaffen, zodat het personeel beter gewaardeerd worden. Zo kan het zijn dat een veldwerker iets meer gaat verdienen of een speciale verzekering krijgt, vanwege het hogere risico van de werkzaamheden.

Alles zal individueel bekeken en naar behoren aangepast moeten worden. Met de werkgroep “Personele Hervormingen” wordt beoogt het beter functioneren van het ministerie van Openbare Werken.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Amerikaanse ambassade viert 250 jaar onafhankelijkheid en 50 jaar partnerschap
Suriname

President Simons benadrukt belang van samenwerking met Verenigde Staten

3 miljoen USD nodig voor bouw gemaal rond bestaande pompen.
Suriname

Negentien zware pompen nog niet direct inzetbaar, OW werkt aan structurele oplossing waterbeheer

GPS wordt verplicht in openbaar transport
Suriname

Minister Landveld: GPS wordt verplicht in openbaar transport

Albert Ramdin.
Suriname

Marcel Oostburg plaatst kanttekeningen bij berichtgeving over OAS-verklaring rond secretaris-generaal Albert Ramdin

20-jarig Suriname Business Forum viert mijlpaal tijdens SEOGS.
Suriname

SBF-voorzitter Debipersad levert bijdrage aan internationale energieconferentie

Regering in overleg over risico’s van ‘Super El Niño’.
Suriname

Suriname treft maatregelen voor mogelijke klimaatcrisis door El Niño

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws