• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse overheid weet donders goed wie schuldig is aan hoge prijzen in winkels, zeggen winkeliers

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
2 juli 2021 18:00
in Nieuws
kassabon

GFC NIEUWSREDACTIE- “De Surinaamse overheid weet donders goed wie verantwoordelijk is voor de torenhoge prijzen in de supermarkten”.

“Het steeds de indruk willen wekken alsof de supermarkthouders hieraan schuldig zijn begint ons nu de keel uit te hangen”, zeggen twee Chinese winkeliers uit het noorden van Paramaribo op boze toon aan GFC Nieuws.

“Het spel dat gespeeld wordt in Suriname begint lastige vormen aan te nemen. Men weet heel goed dat de importeurs kapitalen verdienen, geen cent inleveren en schuldig zijn”.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Veel vraag in Suriname naar ‘7 kilo afvallen per maand- kuur’

“Ook is de hoge wisselkoers een belangrijke factor bij de prijsbepaling”, aldus de winkelondernemers.

Ze zeggen het al door te hebben dat de regering steeds de schuld in hun schoenen wil schuiven, waardoor er een totaal verkeerd beeld wordt gecreëerd binnen de gemeenschap.

Intussen worden de importeurs allemaal met rust gelaten, want die zijn volgens de Chinezen belangrijke sponsoren van de politiek.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

woning huis sleutel huren
Lifestyle

Huis bouwen in Suriname steeds verder buiten bereik

atompai
Suriname

Atompai fileert rechtssysteem: roep om structurele hervormingen wordt luider

suroname ambassadeur in guyana
Suriname

Guyana spreekt waardering uit voor Surinaamse ambassadeur Blankendal

vliegtuig vliegen reizen vlucht zanderij luchthaven
Suriname

KLM daagt Staat Suriname in kort geding over ticketcommissie

dna adhin rasoelbaks cdr
Suriname

DNA ontvangt rapport over modernisering rechterlijke macht

Regering en vakbond Ravaksur Plus in overleg over verbetering rechtspositie ambtenaren
Suriname

Regering en Ravaksur Plus onderhandelen over lonen en koopkracht ambtenaren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws