• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Benzineprijs in Suriname binnenkort boven SRD 20 per liter

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 mei 2021 18:00 - Geüpdatet op 2 juni 2022 10:05
in Nieuws
benzine empty

INGEZONDEN- De benzineprijs in Suriname zal binnen afzienbare tijd worden verhoogd naar boven de 20 SRD per liter.

Ook de prijzen in de winkels van levensmiddelen, diensten en goederen zullen op schrikwekkende wijze stijgen.

Deze voorspelling mag u op een briefje schrijven. U zult merken dat dit allemaal helaas bewaarheid zal worden zodra de huidige subsidies allemaal zullen wegvallen of worden afgebouwd.

Het is evident dat wij als getergd volk met geen of weinig toekomstperspectieven, nog meer bittere tijden tegemoet gaan.

Het feit dat de waarde van de Surinaamse dollar met de dag keldert, is de eerste voorbode van het drama dat ons te wachten staat.

Bekijk ook:

Caribische bedrijven verkennen nieuwe markten in Guyana en Suriname

Dichtgegroeide waterputten zorgen voor slechtere afwatering in woonwijken Paramaribo

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Wisselkoersen SRD schieten als een raket omhoog, levensmiddelen worden duurder

De waardevermindering toont ook aan dat er in het zakencircuit steeds minder geloof is in het herstel van onze economie en munteenheid.

Het moet toegegeven worden dat wij inderdaad de huidige regering niet alle schuld kunnen geven van de strop om onze nek die steeds strakker wordt getrokken. Maar de regering Santokhi had zaken heel anders, gematigder kunnen aanpakken. Het volk heeft het lange tijd al zwaar genoeg!

De belangrijkste prioriteit was het desnoods met zeer onconventionele interventies onder controle houden van de wisselkoersen voor buitenlandse valuta.

Dat de huidige beleidsmakers voor een andere radicale oplossingsroute hebben gekozen, waarvan de effecten nog onbekend zijn, nota bene zonder gedegen sociaal vangnet, kan hen wel verweten worden.

Mevrouw S. Cruden

Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud. Wenst ook u een ingezonden stuk te publiceren? Mail dit naar [email protected]

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Handelsmissie moet nieuwe zakelijke deals en partnerships opleveren.
Suriname

Caribische bedrijven verkennen nieuwe markten in Guyana en Suriname

Waterputten verdwijnen onder onkruid
Lifestyle

Dichtgegroeide waterputten zorgen voor slechtere afwatering in woonwijken Paramaribo

Cocaïne, hasj en XTC vernietigd onder toezicht OM
Suriname

Narcoticabrigade vernietigt ruim 300 kilo drugs in Para

GFC Nieuws onderzocht de prijsverschillen tussen Amerika en Nederland en ontdekte opvallende verschillen bij laptops, smartphones en andere elektronica.
Lifestyle

Surinamers besparen fors op Amerikaanse aankopen, prijzen in Nederland veel hoger

40-jarige man aangehouden na bedreiging bestuurster
Suriname

Bedreiging met speelgoedvuurwapen in file na incident Coesewijnestraat

VP Gregory Rusland
Suriname

Rusland sluit Onderwijscongres 2026 af met oproep tot onderwijsvisie richting 2035

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws