• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

HEM sponsort kamer Sticris vrouwenopvangtehuis

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
13 May 2021 08:50
in Nieuws
jL5k910Y4GHpRP0hm2G3

GFC NIEUWSREDACTIE- Sinds 1985 biedt stichting Sticris opvang voor vrouwen en kinderen die slachtoffer zijn van huiselijk geweld.

Negen jaar geleden is het Vrouwenopvangtehuis helaas in rook op gegaan, waarmee deze belangrijke maatschappelijke voorziening weg kwam te vallen.

Met behulp van vele mensen en organisaties is er een nieuw pand gebouwd waarvoor de Voorzitter van Sticris, Heidy Cederboom, heel dankbaar is.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Man beëindigt leven eigen moeder en slaat daarna de hand aan zichzelf

Het is een prachtig en zeer praktisch gebouw geworden, geschilderd in een opbeurende oranje kleur, die volgens aankomend directeur Mildred Pinas, staat voor veiligheid.

Veiligheid die tot uiting komt in 24u beveiliging maar ook in goede begeleiding van zorgmedewerkers om de vrouwen en hun kinderen in nood te helpen bij het vinden van een passende permanente oplossing.

Naast de bouw is er natuurlijk geld nodig voor de exploitatie. HEM Suriname hecht veel belang aan de functie die dit Opvanghuis vervult en heeft zich gecommitteerd om een van de 13 kamers te ‘adopteren’ en draagt daardoor bij aan de operationele kosten van het opvanghuis.

Voor meer informatie of als u ook wilt bijdragen aan dit belangrijke Vrouwenopvangtehuis: www.sticris.com

ShareTweetSend

Meer berichten

Sergio Yanes Preciado
Buitenland

Man breekt neus van Joodse vader voor ogen van zijn kinderen maar krijgt geen straf

koppel man vrouw echtpaar
Lifestyle

Traditionele bruiloft maakt plaats voor samenwonen onder jongeren

tablet medicijn pil
Gezondheid

Menigeen in Suriname weet niet dat smakelijk zuigtabletje vitamine B12 snel kan aanvullen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws