• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Restant verdragsmiddelen Nederland worden aangewend

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 april 2021 13:18
in Nieuws
GELD

GFC NIEUWSREDACTIE- President Chandrikapersad Santokhi zegt dat de restant verdragsmiddelen die Nederland Suriname verschuldigd is, aangewend zullen worden.

Het staatshoofd zegt dat het bedrag groot 17.5 miljoen euro onder andere gebruikt zal worden voor de uitvoering van zeven projecten op het gebied.

Het gaat om projecten op het gebied van Volksgezondheid, Veiligheid, Financiën, Planning en Defensie.

Het staatshoofd voegt er vervolgens aan toe dat er hieromtrent binnenkort meer details gepresenteerd zullen worden aan de samenleving.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Man in Zorg en Hoop weigert zijn vriendin los te laten, ze mag geen nieuwe man in haar leven

President Santokhi zegt dat bij het besteden van de middelen zeker gekeken zal worden in de richting van de seniore burgers, studenten voor wat betreft hun studiebeurzen en financiering van studie.

Zeker gaan we denken aan de productiesector, waarbij middelen gealloceerd zullen worden voor het productiefonds. Deze uiteenzetting heeft de regeringsleider gegeven op 14 april 2021 tijdens de regerings-persconferentie in de Congreshal.

Ook de afronding van de bouw van het hoofdbureau van de politie zal uit deze middelen worden bekostigd.

De president benadrukt dat hij zich samen met vicepresident Ronnie Brunswijk eraan gecommitteerd hebben om dit gebouw, dat de afgelopen twee regeertermijnen aan verval onderhevig was, af te ronden.

Mis dit niet:

Politie zoekt identiteit van onbekende man aangetroffen in goot

‘Bakafisie’ aangehouden voor dodelijke steekpartij aan Kleine Combéweg

Ten aanzien van de relatie met Nederland zegt president Santokhi dat deze volledig hersteld is, ook op diplomatiek niveau.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Identiteit overleden man na vondst aan verlengde Eurekaweg nog onbekend
Suriname

Politie zoekt identiteit van onbekende man aangetroffen in goot

Maskers, handschoenen en kabelknipper aangetroffen bij aanhouding verdachten
Suriname

‘Bakafisie’ aangehouden voor dodelijke steekpartij aan Kleine Combéweg

President Jennifer Simons ontvangt het conceptdocument met de resultaten van de nationale onderwijscongressen en voorstellen voor hervorming richting 2035.
Suriname

Suriname werkt aan grote onderwijshervorming met roadmap richting 2035

Illustratiefoto.
Suriname

Braziliaan aangehouden met twee vuurwapens bij controlepost Klaaskreek

Woning volledig verwoest door brand aan Sastrodisomoweg
Suriname

Huurwoning in Lelydorp volledig verwoest door uitslaande brand

schiphol airport
Lifestyle

Surinamers kunnen bij Schipholcontrole opnieuw bewijs van geld, verblijf en terugreis moeten tonen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws