• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Als Suriname de Nederlandse standaard in de politiek zou gebruiken zou een ieder moeten bedanken

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
3 april 2021 14:20
in Nieuws
leugens

INGEZONDEN- Als wij in Suriname dezelfde normen en waarden als in Nederland binnen het politieke veld zouden toepassen, zou er geen enkele politicus meer overblijven.

Ze zouden allemaal moeten bedanken want de normen worden hier dagelijks met z’n allen vertrapt.

De leugens, valse beloften en verdraaiingen van feiten zijn aan de orde van de dag. Geen enkele politieke man of vrouw, van welke partij dan ook in Suriname uitgezonderd.

Het is ondenkbaar dat er in Suriname een motie van wantrouwen of afkeuring zou worden ingediend, laat staan worden aangenomen, indien een politicus zich schuldig zou maken aan een “leugentje” zoals recent zou zijn gebeurd met de Nederlandse premier Mark Rutte.

Hij wordt ervan beschuldigd gejokt te hebben over een voorstel dat hij tijdens verkenningsgesprekken zou hebben gedaan over een Tweede Kamer -lid van het CDA. Om slechts 1 zin die is uitgelekt wordt de goede man al volledig door de mangel gehaald en stond/staat zijn verdere politieke carrière op het spel.

Bekijk ook:

Geor Hering wil sigaretten en alcohol uit vrijwel alle winkels verbannen

Korpschef onderzoekt kwikdiefstal en politieoptreden bij Danny’s Villapark

Het is nog de grote vraag of het een leugentje van Rutte was, misschien is het wel degelijk zo dat hij het zich niet meer kan herinneren wat hij allemaal heeft gezegd. Het is ook niet hard bewezen dat hij heeft gelogen.

In ieder geval ben ik ervan overtuigd dat indien wij deze normstandaarden van Nederland in Suriname zouden toepassen, wij er direct toe zouden moeten overgaan haast alle huidige regeringsleden naar huis te sturen. En dat zou trouwens ook moeten gebeuren met alle voorgaande kabinetsleden.

Bijna alle politici in Suriname zijn namelijk vaker aan het jokken dan dat zij de waarheid spreken. Daarbij vergeleken is Mark Rutte bijna een heilige.

Mevrouw S. Cruden

Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud. Wenst ook u een ingezonden stuk te publiceren? Mail dit naar [email protected]

BEKIJK OOK: Premier Mark Rutte overleeft motie van wantrouwen en gaat door

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Verkoop van tabaksproducten moet aan banden gelegd worden. Foto: AI
Gezondheid

Geor Hering wil sigaretten en alcohol uit vrijwel alle winkels verbannen

Korpsleiding neemt kwikzaak hoog op en scherpt beveiliging aan.
Suriname

Korpschef onderzoekt kwikdiefstal en politieoptreden bij Danny’s Villapark

Deskundigen pleiten voor sterkere cyberwetgeving en meer bewustzijn
Suriname

Overheidsmedewerkers getraind in cyberveiligheid en digitale weerbaarheid

EBS start grootschalig vegetatieonderhoud langs elektriciteitsnet in juni 2026
Suriname

Mogelijke tijdelijke stroomonderbrekingen door snoeiwerk EBS

Gecoördineerde politieactie leidt tot arrestaties en omvangrijke drugsvangst.
Suriname

Vijf verdachten opgepakt met ruim 82 kilo vermoedelijke cocaïne in Paramaribo

Werkbezoeken leggen basis voor sterkere economische en diplomatieke relaties
Suriname

President Simons blikt tevreden terug op werkbezoeken aan Brazilië en Dominicaanse Republiek

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws