• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man met vreemde reflux super kracht ‘braakt objecten in volgorde terug’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
3 april 2021 22:00 - Geüpdatet op 4 april 2021 09:32
in Nieuws
REFLUX

GFC NIEUWSREDACTIE- Een man met een vreemde super kracht die hem in staat stelt om objecten die hij heeft geslikt in de juiste volgorde terug te laten vloeien naar zijn slokdarm en uit te spuwen, zegt dat hij een van de acht personen wereldwijd is die hetzelfde vermogen heeft.

De 37-jarige TikTokker Kieron The Mighty uit West Country, Engeland, ontdekte zijn vermogen als kind. Artsen kunnen volgens Lad Bible niet verklaren hoe hij in staat is dat te doen.

De artiest legt uit dat zijn talent geen magische truc is, of simpelweg braken. Hij is in staat om de opdracht te geven aan zijn maag om objecten in de volgorde die hij wenst, terug te halen.

Als voorbeeld haalt hij aan: “stel ik slik een mint, water en een ander object en zegt ‘ breng mij terug het water en daarna het snoepje’, dan is dat precies wat je gaat zien. Het water komt eerst naar buiten en vervolgens het snoepje.”

“Dit is niet gewoon braken of een magische truc, maar je maaginhoud onder controle hebben,” zegt Kieron.

Foto: SWNS

BEKIJK OOK: Levende dieren eten en slangenbloed drinken kan zorgen voor nieuwe pandemie

Mis dit niet:

VSB bezorgd over deviezenregeling

‘Nieuwe cryptowet kan Surinamers helpen sneller vermogen op te bouwen’

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Verplichte verkoop exportopbrengsten kan lokale productie belemmeren.
Suriname

VSB bezorgd over deviezenregeling

Suriname werkt aan regels voor cryptodienstverleners terwijl Bitcoin ver onder zijn record staat.
Lifestyle

‘Nieuwe cryptowet kan Surinamers helpen sneller vermogen op te bouwen’

Brandstofprijs en loonverhoging steeds meer met elkaar verweven
Suriname

Regering onderzoekt afbouw brandstofcap te midden van loononderhandelingen

Fernald naar Guyana, Atmodimedjo naar Indonesië als ambassadeurs.
Suriname

Fernald en Atmodimedjo beëdigd als ambassadeurs van Suriname in Guyana en Indonesië

Regering reserveert USD 185 miljoen uit obligatie voor sociale projecten
Suriname

Regering reserveert USD 185 miljoen uit obligatie-uitbreiding voor sociale projecten

Voor Surinaamse nieuwkomers kan de gemeentelijke Starterslening het verschil bij een eerste woning verkleinen. Foto: Rotterdam Erasmusbrug
Lifestyle

Surinaamse nieuwkomers in Nederland zien koopwoning van gemiddeld €500.988, starterslening biedt hoop

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws