• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Minister Ramdin in Nederland

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 maart 2021 07:07
in Nieuws
RAMDIN EN STEF BLOK

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking is momenteel in Nederland.

Dinsdag had hij een gesprek met Stef Blok, de Nederlandse minister van Buitenlandse Zaken, over de voortgang in de bilaterale betrekkingen.

Ramdin is op terugreis van een werkbezoek aan Marokko en Frankrijk. Met beide landen heeft de minister enkele overeenkomsten getekend.

Het werkbezoek aan Marokko stond in het teken van het verdiepen en versterken van de bilaterale relatie tussen Suriname en Marokko. Tijdens dit bezoek is een nieuw samenwerkingsprogramma voor de periode 2021-2024 overeengekomen.

Met de ondertekening hiervan wordt de bereidheid van beide landen, benadrukt om binnen de overeengekomen gebieden de samenwerking verder te bevorderen.

Bekijk ook:

Veiligheid in offshoresector vraagt meer dan certificaten alleen, zegt OPITO-bestuurder

Tsang: weg nu vrij voor voortzetting infrastructuurproject Van ’t Hogerhuysstraat na uitspraak rechter

Vervolgens vertoefde de minister op uitnodiging van zijn ambtgenoot van de Franse Republiek, Jean-Yves Le Drian, op 15 maart in Parijs voor een werkbezoek.

Het doel van dit werkbezoek was het uitwisselen van perspectieven met betrekking tot het versterken van de grensoverschrijdende samenwerking tussen Suriname en de Franse Republiek op verschillende gebieden op basis van wederzijds respect en goed nabuurschap.

Tijdens dit werkbezoek zijn 2 overeenkomsten ondertekend, te weten: de Grens Overeenkomst, die eerder op technisch gebied door de respectieve vertegenwoordigers is geparafeerd in Suriname, alsmede een Overeenkomst inzake wederzijdse rechtshulp in strafzaken.

In Parijs heeft de bewindsman eveneens gesprekken gevoerd met vertegenwoordigers van Lazard, Paris Club, AFD en de Directeur-Generaal van UNESCO.

Een belangrijk onderdeel tijdens beide werkbezoeken betrof onder meer initiële gesprekken met het lokaal bedrijfsleven voor het aantrekken van investeringen en het bevorderen van de handel.

BEKIJK OOK: Intensivering samenwerking Surinaamse en Marokkaanse bedrijfsleven

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Competentie cruciaal voor veilige groei van offshore-industrie.
Suriname

Veiligheid in offshoresector vraagt meer dan certificaten alleen, zegt OPITO-bestuurder

Contract met Kuldipsingh moet deze week worden getekend.
Suriname

Tsang: weg nu vrij voor voortzetting infrastructuurproject Van ’t Hogerhuysstraat na uitspraak rechter

Nieuwe fase van offshore exploratie in aantocht.
Suriname

Nieuwe boringen gepland in Surinaamse offshore door TotalEnergies

OGS verwijdert illegale goudmijnbouwkampen in Brokopondo nabij schoolgebieden om milieu en veiligheid te beschermen. Foto: GOV.sr
Suriname

OGS treedt op tegen illegale goudwinning nabij scholen in Brokopondo

suriname en venezuela
Suriname

‘Venezolanen in Suriname kunnen sinds gisteravond moeilijk contact krijgen met familie in rampgebied’

Saipem begint aanleg onderzeese infrastructuur voor eerste offshore olieproject
Suriname

Eerste grote bouwfase van Surinames offshore-olieproject begonnen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws