• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Telesur bespreekt oplossingsmodellen met president Santokhi

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
4 maart 2021 01:00
in Nieuws
MEETING TELESUR MET DE PRESIDENT 1 768x498 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Het Telecommunicatiebedrijf Suriname (Telesur) heeft in een ontmoeting met president Chandrikapersad Santokhi diverse oplossingsmodellen besproken.

In deze periode van crisis waarin wij momenteel leven, is het voor Telesur belangrijk om samen met de regering te werken aan gepaste oplossingen voor diverse vraagstukken.

Ook aanwezig bij dit onderhoud waren vicepresident Ronnie Brunswijk en minister Albert Jubithana van Transport, Communicatie en Toerisme.

Momenteel volgen vele scholieren via het internet hun reguliere lessen. Dit is een van de onderwerpen waarover gebrainstormd is met het staatshoofd.

Voor president Santokhi is dit vraagstuk momenteel belangrijk en hij heeft daarvoor de nodige aandacht gevraagd van het telecombedrijf.

Voor het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur is het wenselijk dat elke school voorzien is van internetverbinding.

“Voornamelijk voor de president is dit van de scholieren belangrijk en het heeft zeker onze aandacht. Samen met het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur bekijken wij de mogelijkheden en oplossingen om dit te bewerkstelligen”, zegt directeur Mike Antonius van Telesur.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

santo boma vrouwen
Suriname

Vrouwen in Santo Boma werken aan toekomstbeeld tijdens bijzonder bezoek

vsb santokhi chan
Suriname

VSB eert Santokhi: dialoog en stabiliteit kenmerken zijn nalatenschap

truck met houtblokken
Suriname

Truck met houtblokken belandt deels in rivier bij Jaikreek

rekenkamer adhin dna parlement
Nieuws

DNA en Rekenkamer slaan handen ineen voor sterkere controle overheid

crime misdaad politie plaats delict moord handboeien arrest aanhouding2
Suriname

Vijf personen opgepakt na wissel van USD 1.400 aan vals geld

adhin huize betheljada
Suriname

Noodkreet Stichting Betheljada onderstreept dringende behoefte aan structurele ondersteuning

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws