• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Beëdiging hoofdstembureau Brokopondo een feit

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 februari 2021 19:40
in Nieuws
hoofdstembureau brokopondo brunswijk emanuel gracia en bronto somohardjo e1613601617532

GFC NIEUWSREDACTIE- Districtscommissaris Ludwig Mendelzoon is beëdigd tot voorzitter van het hoofdstembureau in Brokopondo.

De beëdiging vond vandaag plaats op het Kabinet van de Vicepresident door minister Bronto Somohardjo van Binnenlandse zaken.

Behalve vicepresident Ronnie Brunswijk, was ook de minister van Regionale Ontwikkeling en Sport, Gracia Emanuel. aanwezig. Voorafgaand aan de beëdiging werd de eedformule voorgelezen door Nazir Eskak, directeur van het ministerie van Binnenlandse Zaken.

Op basis van artikel 28 van de Kiesregeling zijn ook beëdigd Florence Nelson als plaatsvervangend voorzitter, Ernie Landveld, Joan Adraai en Freddy Linga, als leden. De plaatsvervangende leden zijn Bridney Koedoe, Xafira Afata en Terry Aserie.

Gelijk na de beëdiging vond ook de eerste vergadering plaats. Het belangrijkste agendapunt was de behandeling van het schrijven van De Nationale Assemblee betreft de invulling van het opengevallen DNA-lidmaatschap in Brokopondo. Het besluit is genomen dat de vacature open staat.

Het CHS zal per schrijven hierover worden verwittigd, meldt het Directoraat Volkscommunicatie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

supermarkt winkel boodschappen
Lifestyle

Massaal niet kopen kan prijzen van dure producten mogelijk omlaag dwingen

fruit markt
Suriname

Regentijd legt bloot waarom groenten in Suriname vaak onnodig duur zijn

brandweer bevordering
Suriname

Overlegorgaan Brandweer Suriname wordt opnieuw ingesteld

kustwacht
Suriname

Kustwacht Suriname zet drones in als nieuw strategisch wapen tegen maritieme criminaliteit

Luc Mercelina sint maarten en santokhi
Suriname

Surinaamse gemeenschap Sint-Maarten deelt in rouw om Santokhi

frankrijk en santokhi
Suriname

Parijs prijst rol Santokhi in grensakkoord en samenwerking

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws