• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

C-47 verwerpt typering Cuba als staats-terroristisch land

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 januari 2021 10:24
in Nieuws
cuba

GFC NIEUWSREDACTIE- Het regiem van de net afgetreden Amerikaanse president Donald Trump is onlangs Cuba aangemerkt als een natie welke zich bezig houdt met staatsterrorisme.

C-47 verwerpt deze stelling en roept met name de Caraibische bevolking op zich hierachter niet te scharen.

Tussen C-47 en de Cubaanse vakbeweging bestaat er reeds decennia een nauwe samenwerking. Als belangrijke groep binnen de Cubaanse bevolking is er vanuit de werkers nimmer getoond dat deze onderhevig zijn aan staatsterrorisme, integendeel is er in de uitwisseling van informatie sprake van een grote mate van transparantie over onder meer economische en sociale omstandigheden in Cuba.

Jammerlijk was natuurlijk de sancties die door het regiem Trump aan deze typering werden verbonden. C-47 kijkt daarom vol belangstelling uit naar de verrichtingen van president Joe Biden op dit stuk, mede vanwege het feit dat het herstel van diplomatieke relaties tussen de V.S en Cuba door hem als een van beleidsdoelen is gesteld tijdens de verkiezingscampagne.

Samen met een groot aantal vakorganisaties en NGO’s in het Caraibisch gebied is C-47 actief in de “Assemblee van het Caraibisch volk”.

Bekijk ook:

KIVC haalt hard uit naar wonderdokters die Surinamers misleiden met verzonnen diagnoses

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Samen met deze vertegenwoordigers van de belangrijkste groepen uit onze regio zal C-47 zich verder inzetten dat het Caraibische volk waaronder ook Cuba in alle vrijheid hun ontwikkeling naar hogere welvaarts-en welzijnsniveaus kan beleven.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

KIVC slaat alarm over nepdiagnoses en misleiding van kwetsbare patiënten
Gezondheid

KIVC haalt hard uit naar wonderdokters die Surinamers misleiden met verzonnen diagnoses

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Inclusieve toekomst centraal bij viering 15 jaar Stichting Wan Okasi
Suriname

Simons pleit voor actieve betrokkenheid van mensen met een beperking bij toekomstplannen Suriname

ASFA, VSB, FSA en SEC presenteren vervolgstap in Local Content-ontwikkeling
Suriname

Bedrijfsleven zet vervolgstap in uitwerking Surinaams Local Content-raamwerk

MINOWC brengt onderwijs en arbeidsmarkt samen op beurs Moengo Tapu
Suriname

Onderwijs- en Beroepenbeurs Moengo Tapu benadrukt belang van vaardigheden voor toekomst jongeren

Khoeblal ziet toekomst voor financieel gezonde SLM binnen twee jaar.
Suriname

Voormalig assistent-luchtverkeersleider Khoeblal roept president op om visie voor toekomst SLM aan te horen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws