• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

8-jarige jongen riskeert de doodstraf voor godslastering na rellen tussen moslims en hindoes

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
10 August 2021 16:12 - Geüpdatet op 20 November 2021 13:01
in Opmerkelijk
Screenshot 2021 08 10 at 12.43.23

GFC NIEUWSREDACTIE- Een achtjarige jongen is de jongste persoon ooit die wordt aangeklaagd voor godslastering en riskeert ook de doodstraf.

De minderjarige uit Pakistan werd aangehouden terwijl zijn familie is gevlucht en ondergedoken nadat een moslimmenigte een hindoetempel in brand stak.

Ze beweren dat de jongen ‘opzettelijk’ had geplast op het tapijt van een bibliotheek in een moskee waar religieuze boeken werden bewaard, schrijft Oddely.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Vrouw(17) omgebracht door echtgenoot(25) nadat ze avond doorbracht in kerk om te bidden

Meer dan 20 mensen zijn gearresteerd in verband met de aanvallen, terwijl verschillende leden van de lokale hindoegemeenschap in Punjab hebben verlaten uit angst dat er meer religieus gemotiveerde aanvallen kunnen plaatsvinden.

Activisten in Pakistan hebben de overheid opgeroepen om in te grijpen en eisen de vrijlating van de jongen.

Hindu temple in Bhong, Rahim Yar Khan attacked, set on fire by a violent mob, idols vandalised and holy scriptures desecrated. pic.twitter.com/LpSLLFo5pE

— Naila Inayat (@nailainayat) August 4, 2021

BEKIJK MEER GFC BIZAR NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSend

Meer berichten

Drone
Opmerkelijk

Mysterieuze drones nog niet waargenomen in Surinaams luchtruim

mavis rotterdam
Nederland

Surinaamse Mavis in Rotterdam heeft last van ontlasting en urine in haar woning: ‘Ik word er gek van’

wildplassen 1
Opmerkelijk

Man urineert steeds vanuit balkon als hij dronken is en toont ook zijn geslachtsdeel aan langslopende vrouwen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws