• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

54-jarige man: ‘dames in relaties mogen geen berichten sturen naar andere kerels’

P. Peterson door P. Peterson
3 november 2022 10:00
in Lifestyle
telefoon mobiel

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een 54- jarige man die zich meermaals schuldig heeft gemaakt aan met mishandelen van zijn vrouw is van mening dat onaanvaardbaar gedrag steeds vaker wordt geaccepteerd als normaal.

Er gelden volgens hem een aantal grensnormen binnen liefdesrelaties die veelal door verschillende negatieve invloeden op onder andere sociale- en mainstream media worden overschreden.

De vijftiger uit de Surinaamse hoofdstad Paramaribo zegt aan de lifestyleredactie van GFC Nieuws dat getrouwde vrouwen zich schuldig maken aan emotioneel vreemdgaan wanneer ze stiekem berichten sturen naar andere mannen.

Hetzelfde geldt voor dames die al een vriend hebben.

“Als er binnen een relatie duidelijke afspraken zijn gemaakt dat er via de mobiel of computer niet in het geheim mag worden gecommuniceerd met andere mannen en dat gebeurt toch, dan is er duidelijk sprake van ontrouw gedrag”.

Bekijk ook:

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

“Veel vrouwen denken nog steeds dat vreemdgaan alleen met het fysieke of seksuele te maken heeft. Maar niets is minder waar! Het ongepast online communiceren met heren is dat net zo goed”, aldus zijn mening.

Het stoort hem in hoge mate dat een meerderheid mannen dit gedrag accepteert  en doet alsof het de normaalste zaak van de wereld is.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Terwijl airco in Suriname en Amerika een basisbehoefte is, geldt het in Europa als een milieubelastende luxe.
Lifestyle

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Geïmporteerde producten uit Nederland, de Verenigde Staten en andere landen zijn in Suriname vaak veel duurder. Beeld: Supermarkt ter illustratie.
Lifestyle

Wonen in Suriname vooralsnog goedkoper dan in Nederland

Vaders worden zondag verwend
Lifestyle

Paul Somohardjo nodigt heel Suriname uit voor Vaderdagviering

Door nu te kiezen voor bouwen in de hoogte kan Paramaribo zich voorbereiden op de toekomst en tegelijkertijd inspelen op de woonwensen van een nieuwe generatie. Foto: Amsterdam
Lifestyle

Woontorens in Paramaribo als oplossing voor woningtekort

Er is weinig vertrouwen in lagere vliegtickets tussen Nederland en Suriname
Lifestyle

Discussie over dure tickets naar Paramaribo verliest aandacht, reizigers kijken verder

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws