• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

53-jarige man na mishandeling overleden in ziekenhuis

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
13 januari 2023 17:48 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:42
in Nieuws
pexels brett sayles 1871130 scaled

GFC NIEUWSREDACTIE- De 53-jarige Dharmdew Bhagwandien, die mishandeld is geworden door zijn achterbuurman, is op 4 januari door zijn zoon in een kamer in een woning van de verdachte aangetroffen.

Het slachtoffer werd vervolgens voor medische behandeling overgebracht naar het Academisch Ziekenhuis Paramaribo, waar hij op 10 januari het leven heeft gelaten.

De politie van de Nieuwe Grond in Suriname werd van dit voorval in kennis gesteld. Onderzoek heeft uitgewezen dat het slachtoffer met zijn zoon woonachtig was aan de Bandoenstraat in Wanica.

Naar zeggen van de zoon zag hij zijn vader niet thuiskomen en ging op zoek naar zijn dierbare. Hij wendde zich daarbij meermalen tot de achterbuurman die voor het laatst samen met zijn vader was.

Op een bepaald moment gaf de achterbuurman Amardew P. de zoon te kennen dat zijn vader met vrienden in Nickerie vertoefde.

Bij het overlijden van een familielid van Dharmdew deed de zoon op 4 januari de woning van de achterbuurman weer aan en gaf hem te kennen dat hij de politie zou inschakelen. De buurman hield de zoon toen voor dat zijn vader in de kamer was.

De aangever aarzelde geen moment en in de slaapkamer trof hij zijn vader die niet aanspreekbaar was aan, met lichamelijke letsels en een grote zwelling aan zijn oog.

De verdachte Amardew werd na uitgewerkte informatie door de politie op 5 januari opgespoord en aangehouden. Hij werd ter voorgeleiding overgebracht naar het politie bureau en in verzekering gesteld.

Het ontzielde lichaam van Dharmdew is voor obductie in beslag genomen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Slavernij afschaffing
Suriname

Nederlands slavernijverleden heeft biljoenen aan schade en schulden in Suriname achtergelaten

Rechter hamer
Nederland

Surinaamse fans wachten gespannen op uitspraak in zaak tegen Marco Borsato

kind school les
Suriname

Houtluizen veroorzaken extra onderhoudsdruk op Surinaamse scholen

[Aggregator] Downloaded image for imported item #422709
Suriname

Nederlands Koningspaar sluit driedaags staatsbezoek af

man
Lifestyle

Bijgeloof rond ‘hebi’ blijft hardnekkig bestaan in Suriname

Koning Willem Alexander
Lifestyle

Nederlandse koning en koningin populair onder Surinamers, blijkt uit gesprekken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws