• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

37-jarige autobestuurder overlijdt kort na aanrijding op SEH

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
3 oktober 2022 13:30
in Nieuws
pexels brett sayles 1871130 scaled

GFC NIEUWSREDACTIE- De 37-jarige autobestuurder Armanzo Abdoelkarim is op 2 oktober na een aanrijding in de Surinaamse hoofdstad Paramaribo kort na aankomst in het ziekenhuis komen te overlijden.

De politie van Centrum kreeg omstreeks 05.11 uur de melding van een zware aanrijding tussen twee personenauto’s op de kruising van de Gongrijpstraat en de Ringweg, waarbij er sprake was van persoonlijke ongelukken.

Bij aankomst op de locatie werd Armanzo die niet aanspreekbaar was langs de weg aangetroffen. Per ontboden ambulance werd hij ter verpleging afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp (SEH) van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. Het verkeersslachtoffer liet kort na aankomst op de SEH het leven.

Onderzoek wees uit dat Armanzo met een hoge snelheid reed over de Gongrijpstraat, komendevanuit de richting van de Ringweg. De bestuurder van het ander voertuig reed over de Ringweg Zuid. Hij kwam vanuit de Prinsessestraat en ging naar de richting van de Gongrijpstraat.

Op voormelde kruising verleende Armanzo geen voorrang aan de andere autobestuurder met als gevolg de botsing. Hierdoor sloeg het voertuig van Armanzo over de kop en belandde vervolgensmet zijn kop en banden in de lucht in het langs de weg lopende kanaal.

Bekijk ook:

Lange reistijd grootste ergernis voor sommige Surinamers in Nederland die familie bezoeken

Suriname- analist ziet positieve koers onder president Simons

Met behulp van omstanders werd Armanzo die niet aanspreekbaar was uit het voertuig gehaald. De materiële schade aan het voertuig van de veroorzaker is aanzienlijk. Dit voertuig is voor herkeuring door de politie in beslag genomen.

De auto van de andere bestuurder S.M., in deze een Ford Ranger heeft schade aan de voorzijde. S.M. die in het bezit is van een geldig rijbewijs verkeerde niet onder invloed van alcohol.

Het ontzielde lichaam van Armanzo is voor obductie door de politie in beslag genomen.

Het onderzoek van deze aanrijding is overgedragen aan de Verkeersunit van Regio Paramaribo.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Schiphol Airport Paramarbio
Lifestyle

Lange reistijd grootste ergernis voor sommige Surinamers in Nederland die familie bezoeken

pres simons 2025 09 24 at 16 23 14 1024x676
Suriname

Suriname- analist ziet positieve koers onder president Simons

KPS treedt streng op tegen smokkel met vernietiging illegale sigaretten.
Suriname

Politie vernietigt grote partij in beslag genomen sigaretten na afronding juridische procedures

Met dit maandsalaris voel je je ook als Surinamer niet rijk in het peperdure Holland. Foto: Scheveningen, toeristische trekpleister
Lifestyle

Surinamers met €5000 inkomen niet rijk genoeg voor dure huurwoningen in Nederland

CT scan AZP
Gezondheid

Levens mogelijk in gevaar door defecte CT-scanner op SEH Academisch Ziekenhuis

Nieuwe grondwetgeving moet misbruik van staatsgrond tegengaan.
Suriname

President Simons wil ingrijpende hervorming van gronduitgiftebeleid

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws