• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

37-jarige autobestuurder overlijdt kort na aanrijding op SEH

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
3 oktober 2022 13:30
in Nieuws
pexels brett sayles 1871130 scaled

GFC NIEUWSREDACTIE- De 37-jarige autobestuurder Armanzo Abdoelkarim is op 2 oktober na een aanrijding in de Surinaamse hoofdstad Paramaribo kort na aankomst in het ziekenhuis komen te overlijden.

De politie van Centrum kreeg omstreeks 05.11 uur de melding van een zware aanrijding tussen twee personenauto’s op de kruising van de Gongrijpstraat en de Ringweg, waarbij er sprake was van persoonlijke ongelukken.

Bij aankomst op de locatie werd Armanzo die niet aanspreekbaar was langs de weg aangetroffen. Per ontboden ambulance werd hij ter verpleging afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp (SEH) van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. Het verkeersslachtoffer liet kort na aankomst op de SEH het leven.

Onderzoek wees uit dat Armanzo met een hoge snelheid reed over de Gongrijpstraat, komendevanuit de richting van de Ringweg. De bestuurder van het ander voertuig reed over de Ringweg Zuid. Hij kwam vanuit de Prinsessestraat en ging naar de richting van de Gongrijpstraat.

Op voormelde kruising verleende Armanzo geen voorrang aan de andere autobestuurder met als gevolg de botsing. Hierdoor sloeg het voertuig van Armanzo over de kop en belandde vervolgensmet zijn kop en banden in de lucht in het langs de weg lopende kanaal.

Met behulp van omstanders werd Armanzo die niet aanspreekbaar was uit het voertuig gehaald. De materiële schade aan het voertuig van de veroorzaker is aanzienlijk. Dit voertuig is voor herkeuring door de politie in beslag genomen.

De auto van de andere bestuurder S.M., in deze een Ford Ranger heeft schade aan de voorzijde. S.M. die in het bezit is van een geldig rijbewijs verkeerde niet onder invloed van alcohol.

Het ontzielde lichaam van Armanzo is voor obductie door de politie in beslag genomen.

Het onderzoek van deze aanrijding is overgedragen aan de Verkeersunit van Regio Paramaribo.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Kip kippenbout
Suriname

Klant uit Nickerie uit stevige kritiek op service bij restaurant in Paramaribo

[Aggregator] Downloaded image for imported item #438307
Suriname

Volksgezondheidsministerie start campagne rond SOA’s en hiv binnen overheid

Rechter hamer
Suriname

Twintig jaar cel voor dodelijke woningoverval aan de Pierpontweg

handboeien arrestatie aangehouden 2
Suriname

Meerdere ondernemers gedupeerd door tentverhuurder

regen wateroverlast overstroming
Suriname

Suriname blijft infrastructuur behandelen als crisisbeheer

Melvin Bouva
Suriname

Bouva legt pijnpunt bloot: Caribische samenwerking blijft steken in woorden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws