GFC NIEUWSREDACTIE- De Onderraad voor Aanbesteding en Gunning heeft goedgekeurd dat 33 auto’s gekocht worden voor het Kabinet van de President.
Het besluit is in mei genomen op voordracht van de minister van Openbare Werken, Riad Nurmohamed.
Een bedrag van ruim SRD 19.4 miljoen is goedgekeurd door de Onderraad voor Aanbestedingen en Gunningen op 5 mei om de voertuigen aan te schaffen.
BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Impotente mannen met een te klein geslachtsdeel vinden hulp uit de natuur
De voertuigen moeten in A1 conditie zijn, blijkt uit het gunningsdocument ondertekend door vicepresident Ronnie Brunswijk.
De gunning circuleert sinds op social media, waar enorme vragen worden gesteld over de prijs van de voertuigen.
Zes Isuzu D-Max worden geleverd door Fernandes Autohandel, terwijl 27 auto’s via Car Guide NV worden gekocht.
BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.