• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

30-jarige agressieve man die leverancier mishandelde op vrije voeten, zegt sorry aan samenleving

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 augustus 2023 06:20 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 03:29
in Nieuws
ghalied

GFC NIEUWSREDACTIE- Het Openbaar Ministerie (OM) in Suriname heeft de 30-jarige Ghaliet M., die werd aangehouden voor zware mishandeling, in vrijheid gesteld.

In een videoboodschap zegt hij ‘sorry’ aan de Surinaamse samenleving. Ook heeft hij vanuit de gevangenis een gesprek gehad met het slachtoffer en zijn verontschuldiging aangebonden. “Zoals je weet zit ik soms in me dingen, maar daarmee heeft die jongen niets mee te maken en hij weet het. Ik heb hem ook gesproken vanuit de gevangenis”, zegt M.

De verdachte werd zaterdagavond door leden van het Regio Bijstandsteam aangehouden, nadat hij vrijdag een 32-jarige leverancier zonder aanleiding had mishandeld.

De politie meldde maandag dat de verdachte zich hevig verzette bij zijn aanhouding en was de politie genoodzaakt het verzet met verenigde krachten te breken.

Kort na zijn aanhouding doken er foto’s op waarop te zien was dat hij ernstig was toegetakeld. M. zegt hierover: “Jullie hebben het gezien, ik ben mishandeld door RBT. Ik heb een heleboel schade aan me lichaam, me kaak is eruit. Maar is niet erg, komt goed, alles komt goed”.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Zwaailicht politie
Suriname

Bewaker aangehouden in Geyersvlijt na incident met vuurwapen

Schoolkinderen
Suriname

Gezonde voeding op school krijgt impuls met nieuw pre-pilot project

Paramaribo Suriname onafhankelijkheidsplein
Lifestyle

Geor Hering daagt Surinamers uit bewijs te leveren voor geesten in presidentieel paleis

dharm mungra
Suriname

DNL biedt discussiestuk WBTRS aan President en DNA

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436325
Suriname

Politie rolt deel van gewelddadige bende op in Wanica

omgevallen boom
Suriname

Loosleiding Kampstafweg vrijgemaakt na belemmering door omgevallen boom

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws