• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

22-jarige autobestuurder ingesloten na dodelijke aanrijding Coronie

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 juni 2021 15:10
in Nieuws
arrestatie el gevangenis politie

GFC NIEUWSREDACTIE- De politie van Coronie heeft Joshua S. (22) maandagavond in verzekering gesteld voor het veroorzaken van een verkeersongeluk in Coronie.

Oetrakoemari Barsati (56) en haar kleindochter Shanegee Barsati (13) zijn vorige week omgekomen.

Joshua S. wordt ook het verwijt gemaakt van valsheid in geschrifte omdat hij de foto van zijn rijbewijs in zijn telefoon heeft getoond, welk vals blijkt te zijn.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Man test positief en wijt dat aan het eten van brood

Het verkeersongeval vond plaats op de Oost-Westverbinding bij plantage Moy. Bij aankomst van de politie hadden omstanders de inzittenden uit het voertuig gehaald uit het kanaal.

Het meisje dat een nekfractuur had opgelopen, vertoonde geen teken van leven meer. De grootmoeder die bewusteloos was, werd gereanimeerd door omstanders.

Bekijk ook:

Marcel Oostburg plaatst kanttekeningen bij berichtgeving over OAS-verklaring rond secretaris-generaal Albert Ramdin

SBF-voorzitter Debipersad levert bijdrage aan internationale energieconferentie

De andere personen in de auto, de bestuurder, zijn vrouw (22) en een driejarig kind werden samen met grootmoeder Barsatie voor medische behandeling afgevoerd naar het Mungra Medisch Centrum. Kort na aankomst in het ziekenhuis, overleed de vrouw.

De afdeling Public Relations van de politie meldde eerder dat uit voorlopig onderzoek is gebleken dat de bestuurder met de vier inzittenden vanuit Paramaribo reed richting Nickerie.

Op gegeven moment zou de bestuurder uitgeweken zijn voor diepe kuilen in de weg, waarbij hij de controle over de besturing van het voertuig heeft verloren. De auto is over de kop geslagen, botste vervolgens tegen een schutting aan om te eindigen in het kanaal langs de weg.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Albert Ramdin.
Suriname

Marcel Oostburg plaatst kanttekeningen bij berichtgeving over OAS-verklaring rond secretaris-generaal Albert Ramdin

20-jarig Suriname Business Forum viert mijlpaal tijdens SEOGS.
Suriname

SBF-voorzitter Debipersad levert bijdrage aan internationale energieconferentie

Regering in overleg over risico’s van ‘Super El Niño’.
Suriname

Suriname treft maatregelen voor mogelijke klimaatcrisis door El Niño

MTN start nieuwe fase met focus op cultuur, natuur en gemeenschapsontwikkeling
Suriname

Mayedu Tourism Network bekrachtigt bestuursstructuur en zet koers naar duurzame toeristische ontwikkeling

Fezara Fraenk nieuwe Liaison Specialist van UNFPA Suriname
Suriname

Ervaren ontwikkelingsprofessional Fezara Fraenk benoemd bij UNFPA Suriname

Beschadigd wegdek vormt gevaar.
Suriname

Gevaarlijke wegverzakking in Maagdenstraat zorgt voor onveilige situatie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws