• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vrouwelijke lockdownovertreder die zich misdroeg moest een nacht in de cel doorbrengen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 juni 2021 16:09
in Nieuws
vrouw in gevangenis cel ontvoering ontvoerd

GFC NIEUWSREDACTIE- Een vrouwelijke lockdownovertreder die zich vreselijk misdroeg, werd overgebracht naar het vrouwencellenhuis Geyersvlijt en mocht de volgende dag naar huis.

In het weekend van 25 juni tot en met de vroege ochtend van 28 juni zijn in totaal 174 lockdownovertreders, van wie 27 vrouwen, naar het Andre Kamperveen Stadion (AK-stadion) overgebracht.

Er zijn in totaal 18 voertuigen weggesleept van personen die zich op de openbare weg bevonden. Deze overtreders konden hun rijbewijs niet aan de politie tonen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Boze vrouw gooit hete olie over 55-jarige schoonmoeder na ruzie over bijstandsuitkering

Verder zijn er in totaal 200 voertuigen bij de verschillende bruggen gecontroleerd. Twee bromfietsbestuurders konden hun bescheiden niet overleggen, waarna hun rijtuigen ook werden weggesleept.

In de werkressorten van de politie van Nieuwe Haven, Latour en Munder zijn verschillende huisfeesten stopgezet. Daarnaast heeft het gemengd team ook moeten optreden bij twee Bars en eetcafés.

Aan de verantwoordelijken is een bestuurlijke boete van SRD 5000 opgelegd. Een speakerbox die in het politie ressort Latour onbeheerd op een voertuig werd aangetroffen, werd in beslag genomen en overgedragen aan de wetsdienaren van het bureau Latour.

Een vermoedelijke drugsverdachte werd eveneens overgedragen aan de politie van Latour. Deze verdachte werd voorgeleid en na overleg met het Openbaar Ministerie heengezonden.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

Mis dit niet:

Surinaamse Nederlanders kunnen blijven werken na hun pensioen zonder korting op AOW

Meer dan 50 landen doen mee aan Diplomatic Week in Suriname: gratis toegang voor publiek

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

geld euro
Lifestyle

Surinaamse Nederlanders kunnen blijven werken na hun pensioen zonder korting op AOW

Minister Melvin Bouva presenteerde samen met stuurcommissievoorzitter Juan Pawiroredjo de Suriname Diplomatic Week, die van 18 tot en met 24 november plaatsvindt. Foto: CDS
Suriname

Meer dan 50 landen doen mee aan Diplomatic Week in Suriname: gratis toegang voor publiek

stroom energie ebs
Lifestyle

Wat betekent het dreigende stroomtekort in Suriname voor huishoudens?

Bedrijfsleven wil meer rechtszekerheid in nieuwe douanewetgeving.
Suriname

VSB vraagt aandacht voor resterende knelpunten in ontwerp-Algemene Douanewet

Initiatiefnemer Governance, Suriname Prekash Ramsingh.
Nederland

Surinaamse en Nederlandse organisaties bundelen krachten voor opleiding van toezichthouders

Viering 1 juli in het Nelson Mandela Park, Nederland. Archieffoto Stg. Grani.
Suriname

Stichting Grani wil onafhankelijk fonds voor Surinaamse herstelmiddelen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws