• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Zwaar gewapende roofoverval in Paramaribo: Verdachten nog voortvluchtig, zegt de politie

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
15 maart 2025 06:30
in Suriname
Crime scene misdaad geweld

De politie is op zoek naar drie gewapende en gemaskerde mannen die op donderdag 13 maart een brutale roofoverval pleegden aan de Gongrijpstraat.

De criminelen beroofden onder bedreiging de 51-jarige arbeider L.E. en zijn werkgever Q.L. van een groot geldbedrag in SRD, persoonlijke documenten, een mobiele telefoon en een autosleutel.

De slachtoffers, die vanuit Brokopondo naar Paramaribo waren gereisd, werden vermoedelijk vanaf een cambio aan de Anamoestraat gevolgd door de daders, meldt de Surinaamse politie.

Bij aankomst in de Gongrijpstraat werden zij plotseling klemgereden door een wit gelakt voertuig.

De overvallers openden het vuur op het Toyota Hiace busje waarin de slachtoffers zich bevonden en gingen er daarna met de buit vandoor in de richting van de Schietbaanweg.

Gelukkig bleven de slachtoffers ongedeerd, maar het busje vertoont kogelinslagen en is door de politie in beslag genomen voor verder onderzoek.

De politie van bureau Centrum werd rond 13.00 uur gealarmeerd en startte onmiddellijk een onderzoek. De verdachten zijn nog voortvluchtig en de autoriteiten zetten alles op alles om hen op te sporen.

De politie roept getuigen op om zich te melden bij het dichtstbijzijnde bureau of anoniem informatie door te geven via de tiplijn.

Bekijk ook:

Suriname werkt aan strengere controle op migratie en verblijf buitenlanders

Vicepresident Rusland: ‘Eerste regeringsjaar stond in het teken van herstel, stabiliteit en goed bestuur’

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Melvin Bouva
Suriname

Suriname werkt aan strengere controle op migratie en verblijf buitenlanders

Regering bouwt volgens Rusland aan fundament voor duurzame ontwikkeling
Suriname

Vicepresident Rusland: ‘Eerste regeringsjaar stond in het teken van herstel, stabiliteit en goed bestuur’

Minister: ‘Rechten van kinderen met een beperking moeten in de praktijk worden gewaarborgd’
Suriname

Implementatie minimumnormen voor kinderen met een beperking officieel van start

Windenergie moet brandstofverbruik verminderen
Suriname

GranMorgu FPSO krijgt innovatieve windondersteuning tijdens overtocht van China naar Suriname

Betere herkenbaarheid van voertuigen kan automobilisten, motorrijders, fietsers en voetgangers extra tijd geven om op elkaar te reageren.
Lifestyle

Europese regels voor dagrijverlichting kunnen het verkeer in Suriname veiliger maken

Volgens Ramcharan moet iedere Surinamer toegang krijgen tot AI-onderwijs en digitale vaardigheden.
Suriname

Suriname dreigt volgens Ramcharan economisch achter te blijven zonder nationale AI-strategie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws