• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Zwangere vrouw, 19, krijgt miskraam na door haar zusters te zijn mishandeld

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
14 augustus 2024 16:01
in Suriname
miskraam

De politie van Latour heeft op dinsdag 13 augustus de verdachte K.K. alias ‘’Mams’’ die woonachtig is in de omgeving van de Kamlawatieweg aangehouden voor mishandeling.

Naar zeggen van de aangeefster S.K. (19) woont zij samen met haar drie zusters N.K., K.K. en D.K. in afzonderlijke woningen op één erf op het voormeld adres.

Zij hield een week geleden één van haar andere zussen voor dat zij een maand in blijde verwachting is.

Op grond daarvan kwamen haar drie zusters later op de dag bij haar voor een gesprek en ontstond er daarbij een woordenwisseling, aangezien D.K. aangaf dat zij de andere zus N.K. al op de hoogte had gesteld omtrent de zwangerschap van hun jongere zus.

Op een gegeven moment bracht de zus K.K., de zwangere vrouw die met haar 2-jarige zoon op haar schoot zat, enkele vuistslagen toe over haar hele lichaam.

Hierdoor kwam het slachtoffer te vallen en wilde haar zus N.K. haar ook aftakelen, maar zij werd gelukkig door de zus D.K. tegengehouden.

Hierna deed het slachtoffer het politiebureau aan voor het doen van aangifte.

De zwangere vrouw werd voor medische hulp verwezen naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo, alwaar is komen vast te staan dat zij door de mishandeling een miskraam heeft opgelopen.

De zus K.K. is na afstemming met het Openbaar Ministerie door de politie in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Wijlen ex-president Desi Bouterse en ex-minister Gillmore Hoefdraad
Suriname

Marcel Oostburg: Openbaar Ministerie krijgt opnieuw gevoelige tegenslag in zaak-Hoefdraad

Delen gestolen geluidsinstallatie teruggevonden bij huiszoekingen.
Suriname

Politie Nickerie houdt drie verdachten aan in zaak rond diefstal geluidsinstallatie uit voertuig

Rudi van Els krijgt nationale erkenning voor bijdrage aan onderwijs en ontwikkeling.
Suriname

President Simons decoreert Surinaamse academicus Rudi van Els tot Commandeur in de Ereorde van de Palm

Kosteloze bloeddruk- en glucosecontroles aangeboden in Huize Majella
Suriname

Lions Club Paramaribo Central organiseert gratis gezondheidsdag voor senioren en gemeenschap

Mentale gezondheid en sociale weerbaarheid centraal.
Suriname

Landelijk programma moet 750 jongeren bereiken met life skills-trainingen

bezoek levert nieuwe afspraken op voor handel, energie en landbouw
Suriname

President Simons boekt diplomatiek succes met 13 samenwerkingsovereenkomsten tijdens bezoek aan Brazilië

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws