fbpx

Zuiplap in Kwatta ruïneert leven vrouw en tienerdochter

GFC NIEUWS- Een 15- jarig meisje uit Kwatta (Paramaribo) en haar moeder hebben ernstig te lijden onder de alcoholverslaving van de vader de huizes.

De man maakt zich zeer frequent schuldig aan mishandeling van zijn vrouw in het bijzijn van zijn tienerkind. Daarbij schroomt hij er ook niet voor om de moeder te klappen in het gezicht en haar voor ordinaire hoer uit te maken.

Jennifer Atmo, voorzitter van de vrouwenbeweging van de G.H. Internationale Foundation zegt aan GFC Nieuws dat het kind de thuissituatie geestelijk niet meer aankan en zelfs heeft gedreigd om zichzelf iets aan te doen. Een tante van de tiener heeft de vrouwenbeweging benaderd om te interveniëren.

OOK INTERESSANT
Internationale landbouwsamenwerking Suriname-India heeft enorm potentieel

“Wij hebben in overleg met het gezin geregeld dat het meisje voorlopig bij een familielid gaat wonen. Intussen wordt nagegaan hoe de alcoholverslaafde man geholpen kan worden. Tijdens een gesprek met hem heeft hij aangegeven spijt te hebben van zijn gedrag en graag van zijn verslaving af wil”, stelt Atmo.