• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

ZiJin-Rosebel start renovatie Tuyata-1 brug, volledige afsluiting gepland

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
7 mei 2025 19:31
in Suriname
afsluiting brug

In verband met noodzakelijke renovatiewerkzaamheden aan de Tuyata-1 brug, zal deze brug tijdelijk volledig worden afgesloten voor al het verkeer.

De Tuyata-1 brug is de eerste brug die men tegenkomt bij het afslaan van de Afobakaweg richting Brownsweg.

De brug bevindt zich momenteel in een vergevorderde staat van verval en zal daarom gedurende de werkzaamheden tijdelijk worden verwijderd. Hierdoor is er geen doorgang mogelijk in beide richtingen.

De werkzaamheden worden uitgevoerd door ZiJin – Rosebel Gold Mines en vinden plaats in de nacht van donderdag 8 mei 2025 om 23:00 uur tot vrijdag 9 mei omstreeks 04:00 uur. Tijdens deze afsluiting zijn geen alternatieve routes beschikbaar.

De Politie van Regio Midden roept weggebruikers en omwonenden op om tijdig hun reis aan te passen aan deze situatie.

De politie zal gedurende de werkzaamheden aanwezig zijn om toezicht te houden op de openbare orde en veiligheid.

Er wordt met klem op gewezen dat er onder geen enkele omstandigheid doorgang mogelijk is, aangezien de bestaande brug volledig wordt weggehaald.

De politie verzoekt de gemeenschap vriendelijk doch dringend om deze informatie breed te delen, zodat iedereen tijdig op de hoogte is van de tijdelijke verkeersmaatregel.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vliegen vliegtuig reizen
Lifestyle

Negen uur in de lucht richting Suriname voelt voor velen eindeloos

suriname paramaribo kreek sloot trens afvoer
Suriname

Tijdig schoonmaken afvoerkanalen stemt inwoners Paramaribo- Noord hoopvol

paramaribo buurt troittoir lopen wandelen
Suriname

Lopen door woonwijken in Paramaribo en districten blijft riskant door gebrek aan voetpaden

restaurant diner eten
Lifestyle

Lange wachttijden in restaurants leiden tot frustratie bij klanten

RBTP arresteert verdachte “Shief Sasa” na iPhone-beroving bij Facebook-verkoop. Slachtoffer misleid met vals geld en bestolen.
Suriname

iPhone-roof na verkoopafspraak: RBTP pakt verdachte “Shief Sasa” op

oliebollen
Lifestyle

Oliebollen tijdens de jaarwisseling: hoe populair zijn ze in Suriname?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws