• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Zieke vrouw die niet kan eten en drinken door mysterieuze ziekte bevalt van tweeling

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 March 2021 04:00
in Nieuws
1 GMP DCM 260321AnnMarie 01JPGjpeg

GFC NIEUWSREDACTIE- Een vrouw die vanwege een mysterieuze ziekte niet in staat is om te eten en drinken is bevallen van een tweeling.

De 40-jarige Ann-Marie Williams uit Engeland lijdt al 10 jaar aan een mysterieuze ziekte en wordt via een apparaat gevoed.

Volgens Daily Record kwam de vrouw pas tijdens de 18e week van haar zwangerschap na een bloedtest erachter dat ze in de verwachting was. Afgelopen januari beviel ze van een kerngezonde tweeling.

Williams zegt dat de rare ziekte begon, nadat ze 10 jaar geleden ziek werd tijdens een vakantie in Turkije. Het begon eerst met verkoudheidsverschijnselen en gewichtsverlies. De vrouw zegt alle mogelijke behandelingen te hebben uitgeprobeerd. De artsen kunnen nog steeds niet achterhalen wat de oorzaak van haar ziekte is.

Foto: Cornwall Live

Maandsalaris vanaf SRD 6000,- Vacatures beschikbaar voor administratieve krachten, gezondheidmasseuses en salesrepresentatives. Klik HIER voor meer informatie…..

ShareTweetSend

Meer berichten

rechter rechtszaak hamer
Suriname

Landmeter Winter sleept ministerie GBB voor de rechter

newmont bij nh abiamofo
Suriname

77% van omzet Newmont geïnvesteerd in Suriname

mcp melkcentrale
Suriname

Parlementaire commissie bezoekt MCP te midden van staking

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws