• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Zeven verdachten voor smokkel poederzeep aangehouden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 juli 2023 10:06 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:31
in Nieuws
poederzeep smoel

GFC NIEUWSREDACTIE- Zeven verdachten L.S. (17), B.O. (40), P.T. (19), B.B. (32), P.S. (19), F.N. (20) en S.R. (34) zijn te ‘Clara Sluis’ in het ressort Corantijnpolder in het weten van Suriname aangehouden.

Ze zijn betrapt 94 jutezakken poederzeep die gesmokkeld zijn uit Guyana.

De begaf zich na een melding ter plekke en bij aankomst zagen zij enkele mannen witte jutezakken inladen in een voertuig.

Bij het zien van de politie probeerden de mannen in een nabijgelegen bosschage te vluchten, maar ze werden staande gehouden.

De verdachten werden bevolen de zakken te openen en bleek er poederzeep daarin te zitten, meldt de politie Public Relations.

Het onderzoek heeft uitgewezen dat de hoeveelheid poederzeep per boot vanuit Guyana naar Suriname is gesmokkeld.

Aangezien de verdachten geen aankoopbonnen of bewijs van aankoop konden tonen aan de politie, werden zij voor overtreding van de wet Tegengaan Smokkelen en de wet Economische Delicten aangehouden en ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau.

De hoeveelheid poederzeep en het voertuig zijn hangende het onderzoek door de politie in beslag genomen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Registratiecampagne moet jongeren perspectief bieden buiten gevaarlijke mijnactiviteiten
Suriname

Gratis medische, tandheelkundige en oogzorg voor inwoners van Albina en Moengo

Daklozen in Paramaribo
Suriname

Geld alleen herstelt mensen niet, zegt Sonny Khoeblal over zwerversproblematiek

minister Patrick Brunings van Olie Gas en Milieu
Suriname

Suriname wil grotere en actievere rol in olie- en gassector

De belangrijkste verandering is dat een aanvraag voor een green card vanuit Amerika zelf niet langer de gebruikelijke route is.
Suriname

Surinamers mogen niet in Amerika blijven tijdens aanvraag permanente verblijfsvergunning

Brantimakkaweg 29 1536x1152 zeedijk
Suriname

Zeewater bij Weg naar Zee voorlopig onder controle

Minister André Misiekaba en betrokken instanties nemen de nieuwe straatverlichting op de weg tussen Zanderij en Matta officieel in gebruik.
Suriname

Straatverlichting tussen Zanderij en Matta officieel in gebruik genomen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws