fbpx

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/gfcnieu1/public_html/wp-content/themes/mts_newsonline/functions.php on line 175

Woning Lawastraat gedeeltelijk afgebrand

Gistermiddag brak er brand uit aan de Lawastraat in het Marowijneproject. De melding werd omstreeks 14.15 uur door de Centrale Meldkamer van de politie doorgespeeld aan de brandweer. Manschappen van de brandweer troffen een uitslaande brand aan.

Het ging om een hoogbouwwoning die in hout en steen was opgetrokken. De brand werd door de buren ontdekt die toen eerst de politie belden.

OOK INTERESSANT
Consumentenprijzen met 67% gestegen binnen een jaar

Een gascilinder werd uit het brandend pand verwijderd. De schade aan de woning beperkte zich tot de achterzijde van de benedenverdieping, terwijl een berging van een belendend pand schroei- en waterschade opliep.

De politie van station Flora is belast met het onderzoek naar de oorzaak van deze brand.(GFC)