• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Wij zijn de afgelopen 2 jaar verder uitgemolken door politiek Suriname!

P. Peterson door P. Peterson
16 June 2022 19:00
in Nieuws
armoede geld

INGEZONDEN– Een wisselkoers die moordend is, onbetaalbare tarieven voor stroom, water en telefoon, steeds stijgende benzineprijzen, haast elke dag geconfronteerd worden met verhoogde prijzen voor voeding om te kunnen overleven en de verruwing en toename van de criminaliteit.

Het volk is de afgelopen 2 jaar verder uitgemolken door politiek Suriname en kan niets meer aan.

Maar wat zien wij? Van de vakbonden die zouden moeten opkomen voor het volk, de werkende klasse, hoor en zie je bitter weinig tot helemaal niets.

Zelf het volk schijnt helemaal lamgeslagen te zijn door het onrecht dat het wordt aangedaan.

Terwijl de regering roept om te bezuinigen, zien wij dat zij zeer royaal leven en elke gelegenheid aangrijpen om te reizen.

De weinige middelen die het land ter beschikking heeft worden gewoon voor de ogen van de volk verbrast aan dure reizen van de president, ministers en hun entourage.

De vakbonden en het volk laten dit alles over zich heenkomen, terwijl er ouders zijn die nauwelijks in staat zijn om een bordje eten op tafel te zetten voor hun kinderen.

Huiselijk geweld neemt toe en gaan relaties kapot omdat ouders gefrustreerd zijn.

De criminaliteit neemt toe en verruwt, omdat de situatie met de dag uitzichtlozer wordt.

Volgens ingewijden zal de benzineprijs binnen enkele maanden de grens van 40 passeren. De regering is van plan om de subsidie af te schaffen, waardoor de prijs aan de pomp explosief zal stijgen.

Hoe lang nog zullen vakbonden stil blijven?

Dagelijks op social media zitten klagen en afgeven op de regering is niet de oplossing.

Er zal iemand moeten opkomen tegen dit onrecht en zeggen: basta, het is genoeg!

J. Boendhie

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud

ShareTweetSend

Meer berichten

klm vliegtuig
Buitenland

67 kilo coke voor KLM-vlucht Guyana–Amsterdam nog niet te linken aan Suriname

koppel relatie stel echtpaar hindoe ruzie
Lifestyle

Jaloezie, angst en oud trauma zorgen voor familieruzie in Wanica

politie ambulance
Suriname

Autobestuurder botst met bromfietser, één gewonde

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws