GFC GEZONDHEIDSREDACTIE- Een groep van 26 deskundigen gaat zich intensief bezig houden met het in kaart brengen van nieuwe ziekteverwekkers die een bedreiging kunnen vormen voor de volksgezondheid.
Het wetenschappelijk team dat woensdag door de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) is gepresenteerd, gaat ook vervolgonderzoek doen naar de oorsprong van SARS-CoV-2.
Het virus dat zich sinds 2019 wereldwijd aan het verspreiden is heeft gezorgd voor miljoenen sterfgevallen en houdt veel landen nog steeds in zijn greep.
De wereld werd de laatste jaren geconfronteerd met een groeiend aantal risicovolle ziekteverwekkers, waaronder Ebola, MERS, Lassa en vogelgriepvirussen.
BEKIJK MEER GFC GEZONDHEIDSNIEUWS: KLIK HIER

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.