• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Weinig interesse tweedehandskleding in Suriname: ‘wij willen nieuw en trendy’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
29 april 2023 19:00
in Lifestyle
Kleding tweedehands

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een 34- jarige zakenvrouw vertelt dat zij zeker weet dat winkels die tweedehandskleding willen verkopen in Suriname nooit goed zullen floreren.

De dertiger uit Paramaribo legt aan GFC Lifestyle in Den Haag uit dat er simpelweg weinig tot geen interesse bestaat bij de meeste van haar landgenoten.

Op basis van haar marktonderzoekje concludeert ze dat de meerderheid in het land nieuwe kleding en het liefst zo trendy mogelijk prefereert, ook al is er sprake van een beperkt budget.

Zij geeft wel toe dat er in Suriname vaker gebruikte kleding wordt geruild onder familieleden. Ook is het gebruikelijk dat er vanuit Nederland tweedehandse kleding en schoeisel wordt gestuurd.

“Maar echt winkels zoals bij jullie in Nederland waarin er gebruikte kleding wordt verkocht, gaat hier echt niet lopen. Ook niet bij degenen die het in financieel opzicht moeilijk hebben.

Mis dit niet:

Surinamers vaker verbonden met Caribische cultuur dan Nederlandse

Reizigers krijgen verkeerd advies van Surinaamse taxichauffeur

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

surinamers keti koti onafhankelijkheid
Lifestyle

Surinamers vaker verbonden met Caribische cultuur dan Nederlandse

'Gordels achterin overbodig', gaf de Surinaamse chauffeur te kennen. Foto verkeer Paramaribo ter illustratie.
Lifestyle

Reizigers krijgen verkeerd advies van Surinaamse taxichauffeur

Veel Surinamers richten zich op de visumaanvraag zelf, maar ook de persoon in Nederland die garant staat moet aan strenge financiële voorwaarden voldoen. Foto: KLM-kist op Schiphol
Lifestyle

‘Zonder vermogende garantsteller maken Surinamers minder kans op een Nederlands visum’

Wanneer familie uit Nederland na lange tijd weer voet op Surinaamse bodem zet, gaat het vaak om meer dan alleen een bezoek. Foto: Paramaribo stadscentrum
Lifestyle

‘Familie in Suriname zet Nederlanders onder druk om te betalen voor dure etentjes’

Hering maakt zich zorgen over kinderen die opgroeien met dagelijkse frisdrank
Lifestyle

Geor Hering ziet graag dat Suriname frisdrank niet langer als normale drank beschouwt

Huis in Suriname? Dan kan je bijstand in gevaar zijn
Lifestyle

‘Volledige terugbetaling bijstandsuitkering bij verzwijgen woning of perceel in Suriname’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws