• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Weinig interesse tweedehandskleding in Suriname: ‘wij willen nieuw en trendy’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
29 april 2023 19:00
in Lifestyle
Kleding tweedehands

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een 34- jarige zakenvrouw vertelt dat zij zeker weet dat winkels die tweedehandskleding willen verkopen in Suriname nooit goed zullen floreren.

De dertiger uit Paramaribo legt aan GFC Lifestyle in Den Haag uit dat er simpelweg weinig tot geen interesse bestaat bij de meeste van haar landgenoten.

Op basis van haar marktonderzoekje concludeert ze dat de meerderheid in het land nieuwe kleding en het liefst zo trendy mogelijk prefereert, ook al is er sprake van een beperkt budget.

Zij geeft wel toe dat er in Suriname vaker gebruikte kleding wordt geruild onder familieleden. Ook is het gebruikelijk dat er vanuit Nederland tweedehandse kleding en schoeisel wordt gestuurd.

“Maar echt winkels zoals bij jullie in Nederland waarin er gebruikte kleding wordt verkocht, gaat hier echt niet lopen. Ook niet bij degenen die het in financieel opzicht moeilijk hebben.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

UAP
Lifestyle

Ook in Suriname groeit overtuiging dat buitenaards leven bestaat

vrouw dame amsterdam nederland toerisme
Lifestyle

Verhuizen naar Nederland maakt Surinamers niet automatisch intelligenter

Taxi
Lifestyle

Taxichauffeurs in Suriname brengen levens passagiers nodeloos in gevaar

paspoort reizen
Lifestyle

Surinamers in Griekenland uiten zorgen over paspoortproblematiek en communicatie

zanderij airport luchthaven
Lifestyle

Surinamer: dankzij Nederland ben ik slim en ontwikkeld

nederland winter
Lifestyle

Zonder hulp uit Nederland dreigt instorting van Surinaamse economie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws