• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Weg Van ’t Hogerhuyststraat tijdelijk dicht door enorme schade

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 april 2025 06:14
in Suriname
wegreparatie gat straat herstel asfalt

Illustratiefoto

De Van ’t Hogerhuyststraat, tussen de Slangenhoutstraat en de Industrieweg Noord, wordt vanaf deze week tijdelijk afgesloten.

De reden? Het wegdek zit vol diepe gaten en is bijna niet meer begaanbaar. Om verdere ongelukken te voorkomen, starten spoedreparaties.

De werkzaamheden, uitgevoerd door China Road and Bridge Corporation en Kuldipsingh Infra Joint Venture, bestaan uit het frezen van de slechte asfaltlaag en het aanbrengen van een nieuwe.

Tijdens de herstelwerken is het weggedeelte elke avond dicht van 19:00 uur tot 05:00 uur. Alleen bestemmingsverkeer mag er dan nog door.

Om de drukte te spreiden, gelden er omleidingen. Verkeer vanuit het noorden wordt omgeleid via de Vabi Brug, Saron Kolonieweg of Saron Brug.

Bekijk ook:

Stichting Witsanti brengt hiv-voorlichting en preventie dichter bij de gemeenschap

Opslag radioactieve bronnen voor de olie- en gassector geen nieuw fenomeen in Suriname

Kom je vanuit het zuiden, dan moet je via de Koffiedam rijden. De omleidingsroutes zullen duidelijk worden aangegeven.

GFC Nieuws deed eerder onderzoek op sociale media en zag dat de frustratie onder weggebruikers groot is. Velen klagen over de slechte staat van de weg en het gebrek aan snelle actie. “Elke dag breek je je auto kapot,” klaagde een automobilist.

De aannemer vraagt begrip voor de overlast en roept bestuurders op de omleidingen te volgen. Voor vragen of klachten kun je terecht bij het aanmeldpunt aan de Industrieweg Noord 19 (naast Traverco) of via WhatsApp op +(597) 896-3955.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Illustratiefoto.
Suriname

Stichting Witsanti brengt hiv-voorlichting en preventie dichter bij de gemeenschap

Discussie laait op rond opslag van radioactieve materialen voor olie-industrie
Suriname

Opslag radioactieve bronnen voor de olie- en gassector geen nieuw fenomeen in Suriname

Gecoördineerde actie moet gevolgen van wateroverlast beperken.
Suriname

Bewoners Ireneweg ontvangen zandzakken tegen wateroverlast

Nederland heeft verspreid over het hele jaar maximaal 17 tot 18 weken zon per jaar.. Iets om rekening mee te houden.
Lifestyle

Veel Surinamers bezoeken Nederland in de zomer, maar missen een belangrijk deel van de werkelijkheid

Kritiek op opeenvolgende regeringen
Suriname

Guillermo Feller: de Surinaamse middenklasse dreigt verder weg te zakken

Wateroverlast in Paramaribo
Lifestyle

Betweters in Suriname die onzin verkondigen over rijden door water onderuitgehaald door Japanse experts

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws