Wandelaars en sporters die dagelijks gebruik maken van de Albert Einsteinstraat in Paramaribo-Noord reageren positief op de recente werkzaamheden waarbij de sloot langs de weg is schoongemaakt.
Aan GFC Nieuws laten zij weten dat de omgeving er zichtbaar op vooruit is gegaan en dat vooral de hinderlijke geur sterk is verminderd.
Zij spreken hun waardering uit voor minister Stephen Tsang van Openbare Werken die volgens hen laat zien dat er daadwerkelijk wordt aangepakt.
Minder stank en betere doorstroming
Volgens gebruikers van de straat was de sloot al geruime tijd niet schoongemaakt. Hierdoor kon het water slecht wegstromen en ontstond er een onaangename geur, vooral merkbaar tijdens wandel- en sportmomenten.
“De situatie was echt niet prettig. Nu is dat gelukkig anders. Het water stroomt beter weg en de omgeving voelt schoner aan,” vertelt een koppel uit de hoofdstad. Zij bedanken de minister expliciet voor het laten uitvoeren van de werkzaamheden.
Ook andere wijken merken verschil
Niet alleen aan de Albert Einsteinstraat wordt gewerkt aan het schoonmaken van trenzen. Ook aan de Rubenstraat en de Bazaltstraat in Paramaribo-Noord zijn onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd.
Bewoners van deze gebieden geven aan dat zij tevreden zijn over de zichtbare verbeteringen. Een bejaarde vrouw uit Tourtonne 5 zegt dat zij duidelijk meer aanpak ziet dan voorheen. Haar zoon, die bij haar op bezoek is, bevestigt dat beeld en noemt de huidige inzet een positieve ontwikkeling voor de woonomgeving.
Volgens bewoners draagt regelmatig onderhoud van trenzen bij aan minder wateroverlast en een aangenamere leefomgeving, vooral met het oog op de komende regenseizoenen.







![[Aggregator] Downloaded image for imported item #428667](https://www.gfcnieuws.com/wp-content/uploads/2026/02/IMG_9335-1-scaled-1.jpg)