• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Waarschuwing voor Nederlandse heer die Surinaamse vrouwen benaderd voor foto’s tegen betaling

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
12 mei 2024 14:00
in Lifestyle, Suriname
vrouw telefoon mobiel selfie

Een moeder uit Paramaribo , Suriname, heeft een dringende waarschuwing afgegeven aan alle ouders en verzorgers, nadat haar dochter benaderd werd door een man uit Nederland die haar euro’s bood in ruil voor ongepaste foto’s.

De man beweert een fotograaf te zijn die de foto’s voor zijn privécollectie wilde gebruiken. De vrouw ontdekte het verzoek nadat haar dochter haar erover had verteld.

“Ik heb meteen haar mobiele telefoon gecontroleerd om te zien wat er gaande was. Ik heb haar gewezen op de gevaren van dit soort communicatie en haar aangeraden de persoon onmiddellijk te blokkeren,” vertelt ze aan GFC Nieuws Lifestyle.

Deze situatie wijst op de noodzaak voor ouders om alert te zijn op de online activiteiten van hun kinderen.

Maatschappelijker werksters verbonden aan het Internationaal VrouwenCollectief in Nederland(KIVC) adviseren ouders om open gesprekken met hun kinderen te voeren over de risico’s van het internet en hen te leren hoe ze hun privacy kunnen beschermen.

Het is naar hun zeggen noodzakelijk om toezicht te houden op de online interacties van kinderen zonder hun vertrouwen te schaden.

Daarnaast is het belangrijk om gebruik te maken van ouderlijk toezichttools die helpen bij het monitoren van de online activiteiten.

Het instellen van sterke privacy-instellingen op sociale media accounts en het regelmatig updaten van software om bescherming tegen hackers te garanderen zijn ook belangrijke stappen.

De moeder uit Paramaribo sluit af met een belangrijke boodschap:

“We moeten waakzaam blijven. De gevaren kunnen ongemerkt onze huizen binnensluipen via de mobiele telefoons van onze kinderen. Laten we samenwerken om onze jongeren veilig te houden.”

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

ai onderwijs en artificial intellegance
Suriname

Onderwijssector in Suriname verdiept zich in verantwoord gebruik van AI

olie gas oil
Suriname

Staatsolie start seismisch onderzoek naar olie- en gasvoorraden voor de kust van Suriname

auto elektrisch tesla
Suriname

Elektrische voertuigen in Suriname straks verplicht verzekerd

ontvoerd ontvoering gevang
Suriname

21-jarige Franse politieagente ontvoerd en vrijgelaten na gijzeling bij grens met Suriname

Anamoestraat
Suriname

Pas aangelegde weg in Paramaribo nu al beschadigd

handboeien arrest aanhouding verdachte
Suriname

Man aangehouden met 3000 liter illegale diesel uit Guyana

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws