• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Waarom veel Surinaamse vrouwen kiezen voor gezichtsbehandelingen in plaats van make-up

Patricia Wong door Patricia Wong
29 October 2024 02:00
in Lifestyle
vrouwen dames vriendinnen

In Suriname kiezen veel vrouwen er bewust voor om hun gezicht niet vol te plamuren met make-up.

Een aanzienlijk aantal vrouwen die ik ken geven de voorkeur aan regelmatige gezichtsbehandelingen, het gebruik van een goede dagcrème en voedende nachtcrème.

Zij willen hun natuurlijke schoonheid liever laten stralen zonder dat zware lagen make-up dit overschaduwen.

Het voordeel van deze strategie is dat het de huid laat ademen. Door niet dagelijks veel make-up te gebruiken, blijft de huid gezonder en verstopt deze minder snel.

Dit kan de kans op huidproblemen zoals acne of irritaties verkleinen. Bovendien zorgt het vermijden van zware make-up ervoor dat de huid er fris en natuurlijk uitziet, waardoor vrouwen vaak een jonger en frisser uiterlijk behouden.

Daarnaast brengt het verzorgen van de huid met crèmes veel voordelen met zich mee. Het hydrateren van de huid met een dag- of nachtcrème helpt om de natuurlijke elasticiteit te behouden en voorkomt vroegtijdige rimpels.

Dit draagt bij aan een gezond, stralend uiterlijk zonder de noodzaak om dit te verhullen met make-up.

Dat gezegd hebbende, zijn er zeker mensen die make-up nodig hebben om hun huid mooier te laten uitzien.

Voor mensen met een minder egale huid, zoals onzuiverheden, kan make-up een uitkomst bieden.

Make-up heeft absoluut voordelen, het kan zelfvertrouwen geven en iemand helpen zich mooier te voelen. Het is uiteindelijk een persoonlijke keuze, gebaseerd op wat iemand fijn vindt en wat het beste past bij hun huidtype.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

Herdershond Duitse herder hond puppy
Lifestyle

Hittegolf in Suriname zo bescherm je je dier tegen uitdroging en stress

vrouw dame dik overgewicht legging strak
Lifestyle

Modeflater in Paramaribo: te magere vrouwen in strakke broeken en hoge hakken

kickboksen boksen vechten sport
Lifestyle

Zelfverdediging kan Surinamers helpen sterker in het leven te staan

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws