• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

VSB-advies voor protestdemonstratie: Normale voortgang bedrijfsoperaties, doch alertheid geboden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 maart 2023 16:33 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:17
in Nieuws
proetst actie protest

GFC NIEUWSREDACTIE- De voor 24 maart aangekondigde protestacties in Suriname hebben de aandacht van het bedrijfsleven.

Het bedrijfsleven is in dit kader door activisten opgeroepen haar deuren te sluiten.

In een onlangs gehouden bestuursvergadering heeft de Vereniging van Surinaams Bedrijfsleven (VSB) zich uitgesproken over het recht van het voeren van protestacties. Het hoeft immers geen betoog dat de heersende verslechtende sociaal- economische situatie van ons land ten grondslag ligt aan de acties.

Echter is de VSB van mening dat het volledig sluiten van alle bedrijven juist destructief werkt op de reeds fragile economische en sociaal maatschappelijke omstandigheden.

De VSB adviseert haar leden derhalve, de bedrijven niet te sluiten, doch wel de nodige voorzorgsmaatregelen te treffen ter bescherming van het personeel, have en goed.

De plunderingen van 17 februari 2023 en daarmee gepaard gaande materiële en immateriële schade lopen op in miljoenen SRD’s, waarvan de samenleving uiteindelijk een deel van de rekening betaald. Dit mag zich niet meer herhalen. Duurzame groei van de economie en behoud van banen is immers de prioriteit van het bedrijfsleven.

Het bedrijfsleven rekent erop dat de veiligheidsdiensten met de nodige takt en professionaliteit orde en rust zullen handhaven.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

mungra santokhi president DNL vhp
Suriname

Mogelijk valse identiteit Chan Santokhi zorgt niet voor verbazing bij Mungra

vuurwerk
Lifestyle

Ondernemer roept Surinamers op geen vuurwerk te kopen

offshore olie
Suriname

Dr. Ramcharan waarschuwt dat dalende olieprijs Suriname hard kan raken

school onderwijs
Suriname

Ministerie van Onderwijs treft onmiddellijke veiligheidsmaatregelen na incident op school

Gendertrainingparticpants161225 2
Suriname

FAO en LVV trainen beleidsmakers in genderresponsieve landbouw

smerige restaurants
Suriname

Bestuursdienst sluit tijdelijk eethuizen na overtredingen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws