• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vrouwelijke activist Asawini in verzekering gesteld voor diefstal

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 mei 2023 15:30 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:40
in Nieuws
gevangenis cel

GFC NIEUWSREDACTIE- De vrouwelijke activist R.E. Asawini is vandaag door medewerkers van de Recherche van Regio Midden van Suriname opgespoord en aangehouden.

Tegen deze persoon is op maandag 22 mei aangifte ter zake diefstal, diefstal in vereniging, medeplichtigheid aan diefstal en bedreiging gedaan. Hierna is na overleg met het Openbaar Ministerie besloten over te gaan tot in verzekeringstelling van deze verdachte.

Het verder onderzoek van deze zaak, is in handen van de Recherche van Regio Midden. Nadere bijzonderheden volgen.

Asawini is recent actief betrokken geweest bij protesten in Brokopondo in de cyanide-kwestie en stak haar mening hierover niet onder stoelen of banken.

De vrouw die de Nederlandse nationaliteit heeft, kondigde eerder aan dat de politie haar zou oppakken. Zij zou het land worden uitgezet.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

De belangrijkste verandering is dat een aanvraag voor een green card vanuit Amerika zelf niet langer de gebruikelijke route is.
Suriname

Surinamers mogen niet in Amerika blijven tijdens aanvraag permanente verblijfsvergunning

Brantimakkaweg 29 1536x1152 zeedijk
Suriname

Zeewater bij Weg naar Zee voorlopig onder controle

Minister André Misiekaba en betrokken instanties nemen de nieuwe straatverlichting op de weg tussen Zanderij en Matta officieel in gebruik.
Suriname

Straatverlichting tussen Zanderij en Matta officieel in gebruik genomen

inheemsen indianen grondenrechten mensenrechten
Suriname

Grondenrechtenmissie zet in op uitvoerbare stappen en lokale betrokkenheid

staatsolie suriname boringen olie en gas
Suriname

Onderwijs moet Surinamers voorbereiden op olie- en gassector

Marciano Edgar Armaketo 1
Suriname

Ambassadeur Armaketo versterkt banden tussen Suriname en OACPS tijdens bezoek in Brussel

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws