• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vrouw uit Wanica ‘s nachts uit auto gezet door jaloerse partner

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 May 2024 19:29
in Suriname
Vrouw dame

In het Surinaamse district Wanica is een 32-jarige vrouw vannacht door haar vriend uit de auto gezet tijdens een autorit.

Het voorval vond plaats nadat de dertiger, die midden in de nacht meerdere berichten op haar telefoon ontving, weigerde haar mobiel te overhandigen en de toegangscode te delen met haar 14 jaar oudere partner uit Paramaribo.

Volgens bronnen dichtbij het slachtoffer werd de situatie gespannen toen de partner van de dame  haar gedrag verdacht vond omdat zij haar telefoon op stil zette tijdens het ontvangen van de berichten.

Hij eiste toegang tot haar mobiele telefoon, wat zij weigerde. De ruzie escaleerde snel en op een gegeven moment dreigde de man haar ‘iets ergs aan te doen’ als ze niet uit de auto zou stappen.

De vrouw werd uiteindelijk gedwongen om uit te stappen in een verlaten gebied, waarna zij alleen en hulpeloos moest wachten totdat een familielid haar kwam ophalen.

Deze actie heeft veel verontwaardiging gewekt binnen haar familiekring, zo verneemt GFC Nieuws, vooral omdat het haar blootstelde aan gevaar.

Ook personen binnen haar vriendenkring hebben kritiek geuit op het roekeloze gedrag van de man, die met zijn actie niet alleen de relatie, maar ook het leven van zijn vriendin in gevaar bracht.

ShareTweetSend

Meer berichten

Dirk Currie en Walter Oostelbod BCM 2381 1 1024x683
Suriname

Currie en Oostelbos verkennen nieuwe samenwerkingsmogelijkheden

gepensioneerde keerkrachten onderwijs currie
Suriname

Gepensioneerde leerkrachten tonen hart voor onderwijs

GFC. Nieuws uit Suriname
Suriname

AmCham wil nauwer samenwerken met MINOWC voor beter opgeleide arbeidskrachten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws