• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vrouw klaagt over onethisch gedrag advocaten en notarissen: “Ze zijn slechts uit op geld”

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
25 juli 2024 10:30
in Suriname
advocaat recht rechter

CvR overweegt uitstel behandeling cassatierechtspraak

Een vrouw heeft haar ontevredenheid geuit over het functioneren van advocaten en notarissen in Suriname, die volgens haar uitsluitend uit zijn op financiële gewin.

Ze beschuldigt hen van onethisch gedrag vanwege de exorbitante bedragen die ze vragen zonder rekening te houden met de financiële positie van hun cliënten.

De vrouw, die wegens privacy redenen anoniem wenst te blijven, voelt zich radeloos door de ervaringen die ze heeft gehad met juridische professionals. Dat vertelt ze aan GFC Nieuws hoofdredacteur Jennifer Atmo.

Ze stelt dat de advocaten en notarissen een soort kartel vormen, waarbij hun gezamenlijke praktijken resulteren in onbetaalbare kosten voor de gemiddelde burger.

“Het lijkt alsof ze allemaal in hetzelfde complot zitten,” aldus de vrouw. “Ze vragen belachelijk hoge bedragen en tonen geen begrip voor mensen die het financieel moeilijk hebben. Het voelt alsof ze alleen maar uit zijn op geld, zonder enige ethische overweging.”

“Juist deze professionals zouden eerlijk en rechtvaardig moeten handelen, vooral in gevallen waar mensen in kwetsbare situaties verkeren.”

De Orde van Advocaten wordt door haar opgeroepen om deze klachten serieus te nemen en maatregelen te treffen om deze rotte appels te weren.

Bekijk ook:

Politie houdt twee verdachten aan na diefstal van aluminiumonderdelen in Houttuin

‘Nederlands model met handhavers kan de Surinaamse politie ontlasten’

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Verdachten hebben gezamenlijk 14 vonnissen op hun naam staan.
Suriname

Politie houdt twee verdachten aan na diefstal van aluminiumonderdelen in Houttuin

Meer toezicht op straat: is een Surinaams boa systeem een optie? Foto: voertuig Nederlandse handhaving
Nederland

‘Nederlands model met handhavers kan de Surinaamse politie ontlasten’

Onderwijsveld bespreekt uitdagingen en verbeterpunten tijdens evaluatiebijeenkomst
Suriname

Schoolleiders blikken terug op onderwijsjaar en werken aan verbeteringen voor nieuw schooljaar

Mensenrechten vragen om dialoog, onderwijs en maatschappelijke bewustwording.
Suriname

Suriname zoekt balans tussen tradities en internationale mensenrechtennormen

SRD 90 miljoen voor zonnepanelen
Suriname

Hakrinbank lanceert zonne-energiefinanciering en AI-opleiding tijdens 90-jarig jubileum

Voorbereidingen India Day 2026 centraal tijdens bezoek aan Nickerie.
Suriname

India en Suriname zetten in op verdere versterking van culturele banden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws