• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vrouw hardhandig aangepakt en beroofd tijdens protestactie in Albina

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
13 september 2024 12:33
in Suriname
gevangenis cel arrestant arrestatie politie dief roof rover crime misdaad

Op maandag 9 september heeft een vrouw aangifte gedaan van mishandeling en beroving bij het politiebureau van Albina.

De vrouw verklaarde dat ze in de ochtend haar huis had verlaten om naar Frans-Guyana te reizen, waar ze goederen zou verkopen.

Toen ze ter hoogte van het Marwina Streekziekenhuis arriveerde, stuitte ze op een barricade die was opgeworpen door protesterende burgers.

De vrouw besloot haar voertuig langs de weg te parkeren en te voet verder te gaan. Bij het passeren van de barricade werd ze plotseling van achteren gegrepen en opgetild door een man, die haar terugbracht naar de andere kant van de barricade.

Het slachtoffer viel en merkte dat haar tas met inhoud, waaronder een geldbedrag, was verdwenen. Haar mobiele telefoon raakte ook beschadigd tijdens het incident. De vrouw vermoedt dat de man haar geld heeft gestolen.

Na het incident stapte ze direct naar de politie van Albina om aangifte te doen. Op aanwijzing van de aangeefster begaf de politie zich naar de locatie van het incident. Op social media, waaronder Facebook, verschenen duidelijke beelden van de mishandeling.

De verdachte, die de aangeefster van achteren vastgreep, was gekleed in een zwart/paarse T-shirt en lange, gescheurde jeansbroek, en had rastahaar. Hij is bekend bij de politie van Albina onder de naam “BOY.”

Op dinsdag 10 september meldde de verdachte T.B. zich vrijwillig bij de politie en werd hij aangehouden op verdenking van mishandeling en diefstal.

Mis dit niet:

Albina pakt waterkant aan met nieuwe ondernemersunits en verplicht rode vuilniszakken

Suriname brengt veiligheidsdiensten bijeen tegen criminaliteit en cyberdreigingen

Tijdens zijn verhoor gaf de verdachte toe de vrouw te hebben verwijderd van de barricade, maar ontkende iets uit haar tas te hebben gestolen.

Na voorgeleiding aan een Hulp Officier van Justitie werd T.B. in overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.

Het verder onderzoek naar de mishandeling en de vermeende diefstal wordt uitgevoerd door de politie van Albina.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Aan de Kaplerstraat in Albina zijn tien nieuwe ondernemersunits gebouwd als onderdeel van de verfraaiing en ordening van de waterkant. Foto: CDS
Suriname

Albina pakt waterkant aan met nieuwe ondernemersunits en verplicht rode vuilniszakken

VP Rusland met Minister Monorath & vertegenwoordigers. Foto: CDS
Suriname

Suriname brengt veiligheidsdiensten bijeen tegen criminaliteit en cyberdreigingen

toyota auto stuur
Suriname

17-jarige bromfietser overleden na aanrijding bij VSH, rijbewijs automobilist ingevorderd

Bescherm het volk, niet alleen het imago van de regering.
Suriname

PALU: vissterfte Saramaccarivier geen incident, maar nationale ramp

De nieuwe pompinstallatie aan de Sommelsdijks Kreek bestaat uit drie pompen en is met financiële steun van Japan gerealiseerd. Foto: CDS
Suriname

Nieuwe pompen van US$ 2,7 miljoen moeten wateroverlast in Paramaribo verminderen

Supermarkt. Illustratiefoto
Lifestyle

‘Producten die Europa weigert kunnen in Suriname wel worden toegelaten’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws