• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vp Brunswijk viert Dag der Verpleging met personeel Marwina Ziekenhuis

Patty door Patty
13 mei 2024 12:36
in Suriname
brunswijk verpleegsters

In het district Marowijne heeft het personeel van het Marwina Ziekenhuis in verband met de Dag der Verpleging bezoek gehad van vicepresident Ronnie Brunswijk.

Brunswijk heeft op uitnodiging van de ziekenhuisleiding het hospitaal bezocht om deze bijzondere dag met het personeel in te luiden. De Dag der Verpleging wordt wereldwijd op 12 mei gevierd.

Ziekenhuisdirecteur Hermien Nortan heeft naast de hartelijke felicitaties ook de noden en de grieven van het personeel aangehaald. Ze zegt dat het werk desondanks met liefde wordt gedaan.

Brunswijk noemde het verpleegkundig beroep een ware roeping, waarvoor men veel liefde moet hebben. De regeringsfunctionaris prees de verpleegkundigen voor hun toewijding en legde de nadruk op het belang van hun werk in de samenleving.

Hij moedigde hen aan om geloof te hebben en hun werk elke dag vol liefde te doen. Verder sprak hij zijn waardering uit voor de verpleegkundigen die hun krachten onder welke omstandigheden dan ook geven.

De beroepsgroep werd gecomplimenteerd voor én tevens geattendeerd op het feit dat zij een belangrijke rol vervult in het district Marowijne.

Brunswijk rukte de verpleegkundigen op het hart om geloof te hebben en niet op te geven. “Probeer elke dag het werk beter te doen”, gaf hij tot slot mee.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

fruit markt
Suriname

Regentijd legt bloot waarom groenten in Suriname vaak onnodig duur zijn

brandweer bevordering
Suriname

Overlegorgaan Brandweer Suriname wordt opnieuw ingesteld

kustwacht
Suriname

Kustwacht Suriname zet drones in als nieuw strategisch wapen tegen maritieme criminaliteit

Luc Mercelina sint maarten en santokhi
Suriname

Surinaamse gemeenschap Sint-Maarten deelt in rouw om Santokhi

frankrijk en santokhi
Suriname

Parijs prijst rol Santokhi in grensakkoord en samenwerking

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433904
Suriname

Landveld ontvangt kritisch rapport over functioneren ministerie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws