• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Voormalige waarnemend president van Suriname Adhin reed zelf terwijl anderen pronken met 20 volgauto’s

GFC Nieuws Ingezonden door GFC Nieuws Ingezonden
29 januari 2025 05:00
in Opinie
Ashwin Adhin

De huidige president van Suriname rijdt  vaak met een stoet van twintig peperdure volgauto’s door de straten van Suriname.

Dit is echt een enorme vergissing. Het komt erg arrogant over en zorgt voor een afstand tussen deze leider en de gewone man en vrouw.

In ons land waar de meeste mensen dagelijks worstelen met geldproblemen is zo’n machtsvertoon niet alleen misplaatst, maar ook respectloos.

Het straalt uit dat de president zich ver boven het volk plaatst, terwijl juist nu leiderschap vereist is dat verbinding creëert in plaats van verwijdering.

Een perfect tegenvoorbeeld is voormalig vicepresident Ashwin Adhin. Wat velen niet weten, is dat Adhin tijdens zijn tijd als minister van Onderwijs en als vicepresident bijna altijd zelf reed.

Bekijk ook:

Een Nederlands paspoort hebben in de Surinaamse bouw kost extra geld

Het is 2026 en Suriname leeft nog steeds met regelmatige black-outs

Hij had geen lange rijen volgauto’s nodig en maakte geen show van zijn positie.

Van een van zijn beveiligers heb ik vernomen dat hij vaak pas op het laatste moment, vlak voordat hij op locatie arriveerde, het stuur overgaf aan zijn beveiliger die naast hem zat.

Zo leek het alsof hij door personeel werd gereden, terwijl hij in werkelijkheid gewoon zelf achter het stuur zat. Laat Adhin dit maar proberen te ontkennen. Ik weet zeker dat meerdere beveiligers dit kunnen bevestigen.

Dit zegt veel over Adhin als persoon. Ondanks zijn hoge functie en intelligentie bleef hij een man van het volk. Hij hield niet van onnodige poespas of grootdoenerij en dat is precies wat een echte leider zou moeten uitstralen.

Suriname heeft geen president nodig die zich achter een colonne volgauto’s verschuilt, maar een leider die begrijpt dat ware autoriteit niet voortkomt uit machtsvertoon, maar uit eenvoud en verbinding met de samenleving.

J. Kerto

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Niet het werk, maar de afkomst bepaalt soms de prijs. Deze praktijk zet het vertrouwen in de bouwsector onder druk. Foto: illustratief
Column

Een Nederlands paspoort hebben in de Surinaamse bouw kost extra geld

"Alsof het de gewoonste zaak van de wereld is dat hele buurten uren zonder stroom zitten."
Column

Het is 2026 en Suriname leeft nog steeds met regelmatige black-outs

De plotselinge overstap van Brazilië naar Argentinië roept vragen op over de band die Surinaamse supporters voelen met buitenlandse voetbalteams. Beeld: AI
Opinie

Surinamers “kraken” nu massaal voor Argentinië, maar waren zondag nog voor Brazilië

Het gezag van een politieagent zit niet in zijn uiterlijk, maar in zijn optreden
Opinie

Een tatoeage maakt geen slechte agent, maar discipline maakt wel een professioneel korps

Racisme verdient een stevige aanpak, ook in Suriname.
Column

Suriname moet het Nederlandse wapen tegen racisme overnemen

Is de Surinaamse diaspora cultureel meer Nederlands geworden?
Column

Waarom zoveel negatieve kritiek op de Surinaamse diaspora?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws