• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vier verdachten aangehouden ter zake brandstichting Domineestraat

Shafely King door Shafely King
23 oktober 2024 21:05
in Suriname
brandstichting

De afdeling Kapitale Delicten (KD) heeft in de zaak waarbij op maandag 15 januari 2024 omstreeks 03.55 uur drie gebouwen aan de panden no. 28, 30 en 34, tegenover de winkelzaak All Star aan de Domineestraat, in brand zijn gestoken, de vier verdachten N.J. (43), H.S. (35), L.W. (40) alias “Kiev” en M.S. alias “Mario” (41) aangehouden ter zake brandstichting.

De afdeling KD stelde na de brand een onderzoek in, waarbij na het bekijken van camerabeelden is vastgesteld dat de brand op pand nummer 30 was ontstaan en dat twee mannen de brand hebben gesticht.

De verdachte N.J., die in de omgeving van de Anniestraat, ook wel de Kartaramstraat genoemd, woont en in beeld werd gebracht, werd vervolgens opgespoord en aangehouden.

Ondanks zijn ontkenning van enige betrokkenheid bij de brand, werd hij door de Kantonrechter tot 10 jaar celstraf veroordeeld.

Na zijn veroordeling slaagde N.J. erin te ontvluchten uit het cellenhuis van het politiebureau Geyersvlijt.

Inmiddels is deze verdachte opnieuw aangehouden en tijdens de voortzetting van het onderzoek is geconstateerd dat hij samen met H.S., die geen vaste woon- of verblijfplaats heeft, de brand heeft gesticht aan de Domineestraat.

Verder bleek dat H.S. door L.W. alias “Kiev” was benaderd om, tegen een groot geldbedrag in euro’s, slechts één van de panden in brand te steken en dat het geldbedrag door de ondernemer die bekendstaat als “Lorie” betaald zou worden.

Na de brand hebben N.J. en H.S. slechts een klein bedrag in euro’s ontvangen van L.W.

Mis dit niet:

Pinas eist sluiting van cambio’s die dollars en euro’s achterhouden

Surinamers kunnen ouders in de bijstand helpen zonder korting op hun uitkering

Nadat N.J. was ontvlucht, maakte hij contact met H.S. en L.W. voor de restantbetaling, maar zonder het gewenste resultaat.

De tweede verdachte H.S. is in de avond van zaterdag 19 oktober 2024 in de kraag gevat, terwijl de derde verdachte L.W., die in de omgeving van de Oranjelaan woont, in de voormiddag van zondag 20 oktober 2024 is opgespoord en in de boeien is geslagen.

Kort na de aanhouding van L.W. meldde de vierde verdachte M.S. alias “Mario” zich met zijn raadsman aan op het politiebureau en werd direct ter voorgeleiding aangehouden.

Bij de voorgeleiding hebben de verdachten H.S., L.W. en M.S. ontkend enige betrokkenheid te hebben bij de brand aan de Domineestraat.

Na afstemming met het Openbaar Ministerie zijn ook deze drie verdachten hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Een toeristenvisum geeft niet automatisch toestemming om tijdens een verblijf in Nederland betaald werk te verrichten.
Suriname

Pinas eist sluiting van cambio’s die dollars en euro’s achterhouden

Surinamers kunnen ouders in de bijstand helpen zonder korting op hun uitkering
Lifestyle

Surinamers kunnen ouders in de bijstand helpen zonder korting op hun uitkering

Boeing 777 moet SLM helpen op weg naar efficiëntere operatie.
Suriname

SLM kiest opnieuw voor andere partner en toestel op route naar Amsterdam

Arbeider komt om het leven bij arbeidsongeval in Goliathgebied.
Suriname

43-jarige arbeider dodelijk getroffen door vallende boom

62-jarige Braziliaan overlijdt bij incident op goudconcessie.
Suriname

Braziliaanse gouddelver komt om het leven na bedolven te zijn onder zand in Brokopondo

SOVA koppelt reactivering Constitutioneel Hof aan bescherming rechtzoekende
Suriname

SOVA blijft pleiten voor reactivering Constitutioneel Hof

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws