• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Verrassend betaalbaar ticket voor Nederlanders die kerst in Suriname willen vieren

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 oktober 2024 14:45
in Lifestyle
schiphol airport

Nederlanders die dit jaar kerst willen doorbrengen in Suriname, kunnen profiteren van onverwacht lage ticketprijzen.

Waar tickets tijdens de zomermaanden nog konden oplopen tot wel 1800 euro voor een retourvlucht, zijn de prijzen voor de kerstperiode aanzienlijk gezakt.

Volgens een recent onderzoek van GFC Nieuws Lifestyle blijkt dat wie in de tweede week van december vertrekt vanuit Schiphol naar Zanderij en eind december terugkeert, een retourticket voor minder dan 1000 euro kan boeken, exclusief baggage.

Dit geldt vooral voor reizigers die flexibel zijn met hun bagageopties. Dit tarief is opvallend voordelig, zeker gezien de tijd van het jaar, wanneer vakantievluchten normaal gesproken fors in prijs stijgen.

Vooral voor mensen die bij familie in Suriname verblijven en geen hotelkosten hebben, is deze prijs een uitkomst.

Kerst is een populair moment om af te reizen naar het tropische land, waar veel Nederlanders van Surinaamse afkomst de feestdagen doorbrengen met hun dierbaren.

De daling in ticketprijzen biedt reizigers een kans om met een relatief klein budget de Atlantische Oceaan over te steken en de kerstsfeer in Suriname te ervaren.

De opvallende prijsdaling komt onverwacht na een jaar waarin reizen juist duurder werd door inflatie en stijgende brandstofprijzen.

Nederlanders die kerst in Suriname willen vieren, lijken dit jaar dus extra geluk te hebben wat betreft hun reiskosten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

depressief verdrietig eenzaam huilen
Lifestyle

KIVC vraagt samenleving om aandacht voor eenzame mensen tijdens feestdagen

euro geld
Lifestyle

Dit bedrag heb je nodig om in Suriname voor altijd te stoppen met werken

gym sport fitness training kracht
Lifestyle

Gratis naar de gym voor alle werknemers in Suriname moet er komen, vindt Pinas

politie 1
Lifestyle

Paramaribo voelt zich in de steek gelaten door beperkte politiepatrouilles

fastfood drive thru eten restaurant mcdonald
Lifestyle

Grote vraag naar fastfood zorgt voor lange wachttijden en files op kinderdag

Gamen2
Lifestyle

KIVC maakt zich zorgen over gevolgen game-verslaving onder jongens in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws