• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Verpleegster zegt dat ze na nekoperatie haar overleden oma heeft ontmoet en gesproken

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 oktober 2021 18:00 - Geüpdatet op 19 november 2021 13:26
in Lifestyle
geest heelal

GFC LIFESTYLEREDACTIE- De Amerikaanse verpleegkundige Penny Wittbrodt zegt dat ze haar overleden grootmoeder heeft ontmoet en een gesprek met haar heeft gevoerd.

Penny werd geopereerd aan haar nek maar werd korte tijd later bij thuiskomst geconfronteerd met ernstige complicaties.

De verpleegster raakte in een anafylactische shock, een zeldzame maar ernstige allergische reactie.

In gesprek met Jeff Mara vertelt de vrouw dat ze met spoed naar het ziekenhuis werd gebracht.

“Maar al heel snel ging het bergafwaarts met mij en trad ik van het ene op het andere moment uit mijn lichaam. Ik zag vanuit een afstand hoe de artsen druk bezig waren met mijn ziek lichaam”, zegt ze aan Mara.

Bekijk ook:

Veel Surinamers bezoeken Nederland in de zomer, maar missen een belangrijk deel van de werkelijkheid

Betweters in Suriname die onzin verkondigen over rijden door water onderuitgehaald door Japanse experts

“Ik herinner me dat ik vervolgens ineens zat op de achterbank van de auto van mijn zus die in paniek aan de telefoon was en vertelde aan de persoon aan de andere kant van de lijn dat ze zich haastte om naar het ziekenhuis te komen”, stelt Penny.

De vrouw die intussen helemaal is hersteld, legt verder uit dat ze in de periode dat haar geest uit haar lichaam was getreden, ook haar overleden oma is tegengekomen.

“Mijn grootmoeder stierf toen ik 9 jaar oud was. We hebben gesproken, ze stelde me gerust en vertelde me dat de geest van een mens niet dood gaat, wel het lichaam”.

“Na het fysiek sterven gaan wij allen in een geestvorm verder met leven, zo vertelde oma mij”, beweert Penny Wittbrodt.

Ze kreeg de boodschap dat het nog niet haar tijd was om lichamelijk te sterven en terug moest in haar lichaam op aarde.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Nederland heeft verspreid over het hele jaar maximaal 17 tot 18 weken zon per jaar.. Iets om rekening mee te houden.
Lifestyle

Veel Surinamers bezoeken Nederland in de zomer, maar missen een belangrijk deel van de werkelijkheid

Wateroverlast in Paramaribo
Lifestyle

Betweters in Suriname die onzin verkondigen over rijden door water onderuitgehaald door Japanse experts

Voor een paar tientjes gekocht, 20 jaar later reist deze koffer nog steeds naar Suriname. Foto: illustratief
Lifestyle

Surinaams-Nederlands gezin reist al 20 jaar met goedkope koffer naar Paramaribo

De studie verscheen onlangs in het internationale vakblad Frontiers in Neuroscience en heeft sindsdien wereldwijd de aandacht getrokken van onderzoekers, artsen en familieleden van dementiepatiënten.
Gezondheid

Vrouw met Alzheimer toont opmerkelijke verbetering na gebruik paddo’s, Surinamers willen meer weten

Wat is er aan de hand met de Bitcoin koers?
Lifestyle

Ook Surinamers kunnen op termijn profiteren van ‘lage’ Bitcoin-prijs

Roken zorgt jaarlijks volgens de WHO voor meer dan 7 miljoen overlijdensgevallen
Gezondheid

Opa werd 80 ondanks sigaretten? KIVC legt uit waarom die redenering niet klopt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws