• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vermiste Charleen was overspannen en verlangde naar rustplek waar niemand haar kon vinden

Shafely King door Shafely King
12 november 2024 15:05
in Suriname
toekiman charleen

Volgens nieuwe informatie die GFC Nieuws heeft bereikt was Charleen Toekiman, de vrouw uit Suriname die recent als vermist is opgegeven, kort voor haar verdwijning overspannen en op zoek naar een plek waar ze in volledige rust kon verblijven.

Aan vriendinnen vertelde Charleen op de zondag voor haar verdwijning dat ze graag twee weken naar een afgelegen plek wilde waar ze ongestoord kon bijkomen.

Ook gaf ze aan dat haar gevoelens voor haar man waren veranderd; ze hield niet langer van hem en wilde de relatie niet voortzetten.

Ondanks deze gevoelens is Charleen nog steeds niet officieel gescheiden, maar verwees ze naar haar partner wel al als haar ex-man.

Tijdens het politieonderzoek rondom de verdwijning kwamen een deel van deze details eveneens naar voren.

Ze zou herhaaldelijk aan haar man hebben duidelijk gemaakt dat ze niet verder met hem wilde, zo blijkt uit verklaringen van haar vriendinnen.

Verder laat een persoon binnen haar kring aan GFC Nieuws weten dat er een vermoeden bij haar bestaat dat Charleen contact had met een andere man.

De bron, een vertrouwenspersoon van Charleen, geeft echter aan niet zeker te weten of dit klopt, maar zegt wel sterke aanwijzingen te hebben die daarop zouden kunnen wijzen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

ongeval binnenland
Suriname

Bromfietser (26) overleden na botsing met ATV op concessieterrein

2026 YLAI Cohort
Suriname

Vijf jonge Surinaamse leiders geselecteerd voor prestigieus YLAI Fellowship 2026

Kaarsen
Suriname

‘Bonuman’ doodgestoken door in-trance-geraakte man

ondersteuning vrouwen
Suriname

Trustbank Amanah lanceert 0% financiering voor vrouwelijke ondernemers in agribusiness

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436159
Suriname

Twee verdachten aangehouden in dodelijke mishandelingszaak Commewijne

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

Politie rondt onderzoek af in zaak rond vermoedelijke vruchtafdrijving

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws