• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vermiste 27-jarige Reshma Bisoen en baby

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
2 oktober 2023 12:15 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:23
in Nieuws, Suriname
vermist

GFC NIEUWSREDACTIE – Op zondag 1 oktober heeft de politie van Suriname aangifte ontvangen van de vermissing van de 27-jarige Reshma Bisoen, die voor het laatst gezien is op donderdag 28 september.

Haar echtgenoot heeft de vermissing gemeld en verstrekte informatie die suggereert dat ze vertrokken is vanuit hun woning aan de Jubithanaweg, vergezeld van hun baby, een kind van slechts 3-4 maanden oud. Tot op heden is er geen teken van haar terugkeer naar huis.

Het signalement van mevrouw Reshma BISOEN is als volgt:

Etniciteit: Hindoestaans

Haardracht: Lang en sluik haar

Lichaamslengte: Ongeveer 1.55 meter (slank van postuur)

Kleding: Op het moment van haar verdwijning droeg ze een grijze trui, een blauwe jeansbroek en rosé slippers.

De politie van Suriname neemt deze zaak zeer serieus en vraagt de medewerking van het publiek bij het oplossen van deze vermissing.

Als u enige informatie heeft over de verblijfplaats van Bisoen of als u haar ergens heeft gezien sinds haar verdwijning, wordt u dringend verzocht contact op te nemen met de politie.

U kunt bellen met het politiebureau Zanderij op het telefoonnummer 325-222 of gebruikmaken van het politiealarmnummer 115.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vida inheemsen advocaten castelen en
Suriname

VIDS: vrijgelaten Pikin Saron-verdachten zijn mensenrechtenverdedigers en geen criminelen

cbb burgerzaken
Suriname

CBB treedt op na TikTok-filmpje over onrechtmatige betalingseis

illegale diesel
Suriname

Commissariaat Para grijpt in na meldingen over illegale dieselproductie in Waterland

suriname cultuur
Suriname

Oproep aan president: red de Surinaamse cultuursector van verdere achteruitgang

Minister Ramsaran pleegt concrete investeringen in agrarisch bedrijf Defensie1
Suriname

Ramsaran levert middelen voor Defensie-agrarisch bedrijf en start nieuw recreatie- en educatieproject in Saramacca

Ameerani Jarbandhan
Suriname

DNA-lid Jarbandhan stelt kritische vragen over massale ontheffingen binnen Onderwijs

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws