• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man uit Paramaribo openlijk jaloers op jeugdige uitstraling PL-voorzitter Paul Somohardjo

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
12 februari 2024 20:00
in Lifestyle, Suriname
somo

Een 49-jarige man uit Paramaribo heeft openlijk toegegeven dat hij op ziekelijke wijze jaloers is op het uiterlijk van Pertjajah Luhur (PL) voorzitter Paul Somohardjo.

De veertiger met dezelfde etniciteit als Somohardjo, zegt zich niet te kunnen voorstellen dat de politicus er nog zo jong uitziet en bovendien veel meer energie en kracht blijkt te hebben dan mensen onder de 50 jaar.

In een informeel gesprek met vrienden heeft de man zijn verbazing geuit over de jeugdige uitstraling van Somohardjo, die op 80-jarige leeftijd nog altijd zeer vitaal oogt.

Hij speculeert dat de politicus misschien over een geheim middel of een bijzondere methode beschikt om zo jeugdig te blijven.

In een reactie aan GFC Nieuws Lifestyle heeft Somohardjo onthuld dat zijn dagelijkse routine veel beweging omvat, wat bijdraagt aan zijn fysieke en mentale welzijn. Hij verklaart: “Eigenlijk is niets oud aan mij. Alles van mij werkt nog prima, als van een jongeman.”

Opvallend is dat de PL-topman weinig rimpels heeft, een optimale haargroei heeft behouden en zijn spieren niet verslapt zijn.

Zijn jeugdige verschijning heeft de bewondering van velen gewekt en heeft bij sommigen zelfs tot jaloezie geleid.

Foto vrouw ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

didi overleden
Suriname

Plotseling overlijden Jedidja “Didi” Narain: familie vraagt steun voor afscheid

nierdialyse
Suriname

Dialysezorg niet in gevaar volgens Staatsziekenfonds

Rawien Raghoenandan en Ameerani Jarbandhan
Suriname

VHP-parlementariërs luiden noodklok over waterbeheer: probleem Uitkijk vraagt om nationale aanpak

Overheid presenteert huisvestingsprogramma aan aannemers en architecten met focus op betaalbare woningen.
Suriname

Regering licht bouwsector in over nationaal huisvestingsprogramma

nederland winter
Lifestyle

Zonder hulp uit Nederland dreigt instorting van Surinaamse economie

President Jennifer Simons en minister Lalinie Gopal bij lancering van het GRO programma voor jeugdontwikkeling in Sophia’s Lust.
Suriname

GRO programma gelanceerd voor naschoolse opvang en jeugdontwikkeling

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws