• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vanwege extreme hitte: Extra voorzichtig met diabeten, ouderen, mensen met chronische ziekten en baby’s

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 augustus 2023 19:30 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:06
in Nieuws
hittegolf droogte temperatuur hitte

GFC NIEUWSREDACTIE- Het ministerie van Volksgezondheid in Suriname waarschuwt personen die baby’s hebben, diabeten, ouderen en mensen met chronische ziekten om extra voorzichtig te zijn vanwege de extreme hitte momenteel in het land.

In gesprek met journalisten zegt minister Amar Ramadhin van Volksgezondheid dat de gemeenschap de komende periode extra voorlichting tegemoet mag zien. De gevolgen van de enorme hitte op de gezondheid mag volgens de minister niet worden onderschat.

Diabeten, seniorenburgers, mensen met chronische ziekten en baby’s zijn enkele van de kwetsbare groepen die vooral voorzichtig moeten zijn. “We gaan de mensen vertellen wat ze kunnen drinken, hoe zij zich kunnen beschermen. Er komt voorlichting”, verzekert Ramadhin.

De meteorologische dienst meldde eerder deze week dat Suriname de komende periode misschien zelfs temperaturen van rond de 40 graden kan verwachten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

alcohol drinken auto rijden
Suriname

Alcohol in het verkeer in Suriname: pleidooi voor rijontzegging en peperdure heropvoedingscursus

offshore olie
Suriname

Suriname Business Forum organiseert openbare dialoog over Local Content na FID olie- en gassector

krishna mathoera
Suriname

Krishna Mathoera potentiële nieuwe voorzitter van de VHP

Vuilniszakken
Suriname

Gelekte documenten roepen vragen op over contract oud-DC Bhola

GranMorgu-FPSO-Staatsolie-and-Total-team-1392x927
Suriname

2026 wordt testjaar voor Suriname richting olie-inkomsten

herstel openbare markt albinae
Suriname

Ingrijpende verbeteringen aan marktinfrastructuur Albina

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws